Hľadáte overené a kvalitné autodoplnky? Nakupujte od spoľahlivého Slovenského obchodu. Už 17 rokov Vám vylepšujeme automobily. Ďakujeme.

Nerezové prahové lišty Volkswagen TIGUAN

Ochrana auta je naším najvyšším záujmom. Ak to máte rovnako, nemali by ste riskovať a vybaviť váš automobil všetkými dostupnými ochrannými prvkami a autodoplnkami pre maximálne bezpečnú jazdu.

#ShowMore

S lištami z našej ponuky to zvládnete celkom ľahko. Postačí si vybrať z ponuky ochranných líšt a oživiť dizajn vozidla behom chvíľky na veľmi dlhý čas.

Praktické nerezové prahové lišty Volkswagen TIGUAN

Pohodlné šoférovanie bez zbytočných starostí a obáv – s lištami do každého typu vozidiel Volkswagen TIGUAN konečne ochránite prahy dverí auta ako pri nastupovaní, tak pri vystupovaní. Ide o skutočne veľmi praktický doplnok, ktorý má okrem ochrannej aj doplnkovú funkciu – autu dodá výnimočný vzhľad a urobí ho úplne jedinečným. 

Jednoduchá montáž lišty do áut Volkswagen TIGUAN 

Prahové lišty z našej ponuky pre všetky modely Volkswagen TIGUAN sú precízne spracované, čo je zárukou, že dokonale zapadnú aj do vášho auta.

Pokiaľ ide o montáž nerezovej prahovej lišty, je to pomerne jednoduché a zvládne to snáď každý. Lištu iba nalepíte na obojstrannú lepiacu pásku, ktorá je pribalená k produktu a môžete smelo nastupovať.

2 položiek celkom
Prahové lišty NEREZ - Volkswagen TIGUAN I 2007-2016 - 08-0983 - 1
Prahové lišty NEREZ - Volkswagen TIGUAN I 2007-2016
Odosielame do 4-6 prac. dní (naskladnené)
Kód: 08-0983
 
51,90 € / sada
Detail
Prahové lišty NEREZ - Volkswagen TIGUAN II 2016- - 08-1899 - 1
Prahové lišty NEREZ - Volkswagen TIGUAN II 2016-
Odosielame do 4-6 prac. dní (naskladnené)
Kód: 08-1899
 
51,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.