Hľadáte overené a kvalitné autodoplnky? Nakupujte od spoľahlivého Slovenského obchodu. Už 17 rokov Vám vylepšujeme automobily. Ďakujeme.

Voňavý panáčik do auta

Spríjemniť si prostredie, v ktorom sa dennodenne pohybujeme, by malo byť samozrejmosťou, čo poviete? Osviežovače do auta krásne navoňajú celý interiér vozidla a odstránia všetky zápachy. Ide o skutočne veľmi praktický doplnok, ktorý sa hodí ako do auta, tak do domácnosti či kancelárie.

#ShowMore#

Ponúkame vám len vysoko kvalitné a nádherne voňavé osviežovače viacerých typov – osviežovače v plechovke alebo roztomilých voňavých panáčikov, ktorí sú aj skvelým doplnkom každého auta.

Panáčik plný vôní do každého auta

Hľadáte príjemnú a nevtieravú vôňu do vášho vozidla, ktorá by zároveň vyzerala originálne a ladila k interiéru? Ranou do čierneho je určite výnimočný osviežovač značky Little Joe. Každého si získa už na prvý pohľad – nečudo, je v tvare milého panáčika rôznych farieb a vôní. Osviežovač má inovatívne 3D prevedenie.

Osviežovače Little Joe s rôznymi arómami

Vybrať si môžete zo širokej škály farieb a vôní. Dômyselný dizajn a maximálna funkčnosť osviežovača zabezpečí, že sviežosť vo vašom aute vydrží až 45 dní.

Dostaňte sa do skvelej nálady vždy, keď šoférujete – doprajte si unikátne vône Little Joe. Sme presvedčení o tom, že milého žltého, modrého či čierneho panáčika si ihneď obľúbite.

Tak, akú vôňu si vyberiete – ovocnú, vanilku alebo eukalyptus pre maximálne osvieženie?

4 položiek celkom
Voňavý panáčik Little Joe -  Nové auto - LJ009 - 1
 
3,90 € / ks
Detail
Voňavý panáčik Little Joe -  Sladký - LJ005 - 1
 
3,90 € / ks
Detail
Voňavý panáčik Little Joe -  Vanilka - LJ002 - 1
 
3,90 € / ks
Detail
Voňavý panáčik Little Joe - Eukalyptus - LJ008 - 1
 
3,90 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.