Osviežovače vzduchu

Osviežovače do auta navoňajú celý interiér a eliminujú neželaný zápach. Mnohé z nich sú vhodné aj do bytu či kancelárie, pričom si stačí vybrať vhodnú vôňu presne pre vás.

 #ShowMore#

U nás nájdete viaceré druhy osviežovačov s rozličnými vôňami – praktické osviežovače v plechovke alebo trendy voňavých panáčikov, ktorí slúžia ako milý doplnok vo vašom automobile. Tak akú vôňu do auta si vyberiete?

Praktické osviežovače v plechovke

Špeciálne osviežovače v plechovke u nás nájdete v rôznych vôňach. Môžete si vybrať vôňu nového auta, letné ovocné arómy či nostalgickú vôňu žuvačky Pedro. Ide o intenzívne arómy s dlhým účinkom a s regulátorom intenzity vône.

Otvorte si aj vy plechovku California Scents a nastavte si intenzitu vône na viečku. Stačí už len umiestniť pod sedadlo či do držiaka na fľaše a máte postarané o čerstvý vzduch vo vašom aute na niekoľko mesiacov. Ku každej plechovke od nás dostanete aj regulátor intenzity vône zadarmo.

Voňavý panáčik do auta

Pre všetkých, ktorým vyhovujú nevtieravé jemné vône v originálnom dizajne, je tu výnimočná značka osviežovačov Little Joe. 3D prevedenie v podobe veselej postavičky už učarovalo mnohým šoférom, ešte viac si však obľúbili skvelé arómy zo širokej škály, ktorá je v ponuke. Premyslené prevedenie osviežovača v tvare panáčika udrží sviežosť v aute dlhodobo – až po dobu 45 dní.

8 položiek celkom
Osviežovač  California Scents v plechovke - vôňa Vanilka - PL0004 - 1
 
4 € / ks
Detail
Osviežovač  California Scents v plechovke - vôňa Višňa - PL0003 - 1
 
4 € / ks
Detail
Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa Nové auto - PL0006 - 1
 
4 € / ks
Detail
Voňavý panáčik Little Joe -  Nové auto - LJ009 - 1
 
4 € / ks
Detail
Voňavý panáčik Little Joe -  Sladký - LJ005 - 1
 
4 € / ks
Detail
Voňavý panáčik Little Joe -  Vanilka - LJ002 - 1
 
4 € / ks
Detail
Voňavý panáčik Little Joe - Eukalyptus - LJ008 - 1
 
4 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.