"Už 17 rokov sme Váš ♡obľúbený♡ SPOĽAHLIVÝ overený SLOVENSKÝ eshop s autodoplnkami. Nakupujte bezpečne. Rozumieme Vám a radi pomôžeme vylepšiť aj Vaše auto. Vieme, že hľadáte kvalitné doplnky a vyžadujete skvelú zákaznícku podporu. U nás máte najrýchlejšie doručenie, bezkonkurenčné ceny €, vyhľadávač pre správny výber doplnku, odborný zákaznícky servis. ♡Ďakujeme♡ za dôveru a nákup v AUTOvybave"

Doprava

 

Cena dopravy kuriér gls

Pri nákupe do 99 € je cena dopravy  3.90 €.

Dobierkový príplatok + 1 €.

Pri nákupe nad 99 € je doprava ZDARMA

Nákup doručený až ku dverám na adresu. Po odoslaní možnosť presmerovať zásielku do balíkomatu alebo Parcelshopu.

SMS/ email notifikácia pre Vaše pohodlie. 

Doba dodania: do 1-2 prac. dní.

Možnosť platby na dobierku v hotovosti aj kartou (pri prevzatí kuriérovi): áno

Notifikácia: áno - e-mail a SMS, pred doručením telefonát od kuriéraa) Dodanie objednaného tovaru bude realizované v čo najkratšom termíne, podľa dostupnosti tovaru na sklade a prevádzkových možností predávajúceho.

Tovar odosielame bezpečne zabalený. Každá zásielka je poistená.


b) Miesto odberu, resp. zaslania tovaru je stanovené kupujúcim pri objednávaní tovaru. Za vybavenie objednávky sa považuje prevzatie tovaru kupujúcim. Dopravu na adresu doručenia zabezpečuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad (doklad o kúpe tovaru) a návod na používanie, prípadne záručný list.

c) Tovar je odosielaný prostredníctvom kuriéra spoločnosti GLS.

Pohodlné doručenie kuriérskou spoločnosťou  gls

Tovar je v plnej výške poistený, je však nutné ho skontrolovať pri prevzatí od prepravcu. Neskoršie reklamácie prepravca GLS neuznáva. Pokiaľ je balík viditeľne poškodený tovar od prepravcu neprevezmite a informujte nás (telefonicky, mailom). Prepravcovia sú však veľmi spoľahliví, ide o mizivé percento reklamácií.


Ráno v deň doručenia vám GLS SMS správou oznámi doručovanie vašej zásielky s telefonickým kontaktom na kuriéra.

Sledovanie pohyby balika: Sledovanie pohybu zasielky 

Vyhladanie najbližšieho Depa: Hladanie DEPA

Zákanícky servis GLS : 18585 PO-PIA

2. Postup pri preberaní zásielky


Skontrolujte, či nie je obal výrobku poškodený. Pokiaľ obal bude javiť známky poškodenia (napr. bude roztrhnutý, rozlepený a pod.),vtovar nepreberajte alebo prevezmite s výhradou. V prípade, že obal bude v poriadku, tovar zaplaťte a prevezmite. Upozorňujeme, že podľa podmienok dopravcu nemôžete tovar pred zaplatením a prevzatím rozbaliť a prekontrolovať.
Pokiaľ po rozbalení zistíte poškodenie výrobku, bezodkladne nás kontaktujte na tel. 0944 003 991. Emailom na shop@autovybava.sk nám pošlite fotografie poškodenej zásielky a tovaru. Pri neskoršom oznámení nemusí byť Vaša reklamácia kladne vybavená. Pri rozbalení dbajte na to, aby ste obal a vnútorné výplne rozbaľovaním nepoškodili, obal vo vlastnom záujme nevyhadzujte a nejakú dobu uschovajte.
Spoločnosť GLS odovzdá príjemcovi zásielku, ktorej obal nejaví známky poškodenia, až po podpísaní doručovacieho hárku, v prípade dobierky po podpísaní doručovacieho hárku a zaplatení dobierkovej sumy. Až potom si môže príjemca zásielku otvoriť a skontrolovať (pričom nie je oprávnený vyžadovať prítomnosť a asistenciu spolupracovníka spoločnosti GLS ).

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.