17 rokov skúseností - SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ obchod. Špecializujeme sa na kvalitné autodoplnky na mieru s rýchlym dodaním. Ďakujeme ♡ za dôveru.

Vaničky do kufra Porsche

Vaničky do kufra sú spoľahlivou ochranou vnútra vozidla. Zabraňujú poškodeniu a zašpineniu. Vanička do kufra disponuje vyvýšeným okrajom, ktorý zabraňuje vyliatiu tekutín na podlahu kufra.

#ShowMore#

Gumové vane do kufra auta sú vybavené protišmykovými prvkami, čo zaručí, že predmety v kufri sú stabilné a nehýbu sa počas jazdy.

Vaničky do kufra pre autá Porsche

Zabezpečte svoje auto Porsche praktickými ochrannými prvkami a konečne cestujte pohodlne! Všetky starosti s neporiadkom a zlou organizáciou v kufri poľahky vyrieši vanička do kufra auta.

Gumové vane do kufra pre automobil Porsche sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je spoľahlivou zárukou odolnosti a ochrany povrchu čalúnenia v celom batožinovom priestore.

Gumové vane Porsche pre maximálny poriadok v aute

Za výhodnú cenu dostanete originálnu protišmykovú vaničku do kufra, ktorá ochráni vaše vozidlo Porsche pred špinou a neporiadkom. Aj kufor si, podobne ako podlaha, zaslúži primeranú ochranu. Zabezpečte si okrem gumených autorohoží aj vaničky do auta Porsche, ktoré sú ľahko umývateľné a zabraňujú znečisteniu interiéru vozidla.

Vaničky sú vyrábané pre každú značku automobilu.

2 položiek celkom
Gumová vaňa kufra REZAW - Porsche CAYENNE 2002-2010 - 231834A - 1
Gumová vaňa kufra REZAW - Porsche CAYENNE 2002-2010
Naskladnené. Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: 231834A
 
43,90 € / ks
Detail
Gumová vaňa kufra REZAW - Porsche CAYENNE   2010-2017 - 233502 - 1
Gumová vaňa kufra REZAW - Porsche CAYENNE 2010-2017
Naskladnené. Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: 233502
 
45,90 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.