Hľadáte kvalitné autodoplnky? Nakupujte od spoľahlivého Slovenského obchodu. Už 17 rokov Vám vylepšujeme automobily. Ďakujeme.

Vône do auta California Scents

Osviežovače vzduchu do interiéru každého auta. Spríjemnia krátke aj dlhé cesty a potlačia nepríjemné pachy. Na výber je množstvo kvalitných vôní v rôznom prevedení – uprednostníte osvedčené osviežovače v plechovke alebo zlatých 3D panáčikov, ktorí oživia každý priestor?

#ShowMore# 

Plechovkové vône do automobilu s tradíciou

 Predstavujeme vám exkluzívne vône americkej firmy California Scents®. Ide o produkty s tradíciou, ktoré sa vyznačujú extra výdržou a veľkou intenzitou.

 Firma California Scents® vznikla v meste Irvine v štáte Kalifornia v roku 1993, kedy svetlo sveta uzreli prvé plechovkové osviežovače. Odvtedy sa táto spoločnosť dostala medzi svetovú špičku v oblasti výroby osviežovačov vzduchu a v súčasnosti dodáva svoje výnimočné produkty do vyše 85 krajín sveta.

 Rozličné vône osviežovačov California Scents

Jedinečné osviežovače v plechovke ponúkame v rôznych vôňach. Je len a len na vás, či chcete v aute cítiť žuvačkovú arómu, ktorá vám pripomenie detstvo, alebo ste skôr za svieže ovocné vône s nádychom leta. Všetky arómy spája dlhý účinok s regulátorom intenzity vône.

Otvorte si plechovku California Scents ešte dnes a nastavte si intenzitu vône na viečku podľa seba. Ostáva už len nájsť vhodné miesto – odporúča sa osviežovač umiestniť pod sedadlo, prípadne do držiak na fľaše a zápach nebude mať šancu.

Regulátor intenzity vôní od nás dostanete spolu s plechovkovým osviežovačom grátis.

4 položiek celkom
Osviežovač  California Scents v plechovke - vôňa Vanilka - PL0004 - 1
 
3,90 € / ks
Detail
Osviežovač  California Scents v plechovke - vôňa Višňa - PL0003 - 1
 
3,90 € / ks
Detail
Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa Nové auto - PL0006 - 1
 
3,90 € / ks
Detail
Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa žuvačky Pedro - PL0001 - 1
 
3,90 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.