17 rokov skúseností - SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ obchod. Špecializujeme sa na kvalitné autodoplnky na mieru s rýchlym dodaním. Ďakujeme ♡ za dôveru.

Nerezové prahové lišty Volkswagen SHARAN

Ochrana auta je naším najvyšším záujmom. Ak to máte rovnako, nemali by ste riskovať a vybaviť váš automobil všetkými dostupnými ochrannými prvkami a autodoplnkami pre maximálne bezpečnú jazdu.

#ShowMore

S lištami z našej ponuky to zvládnete celkom ľahko. Postačí si vybrať z ponuky ochranných líšt a oživiť dizajn vozidla behom chvíľky na veľmi dlhý čas.

Praktické nerezové prahové lišty Volkswagen SHARAN

Pohodlné šoférovanie bez zbytočných starostí a obáv – s lištami do každého typu vozidiel Volkswagen SHARAN konečne ochránite prahy dverí auta ako pri nastupovaní, tak pri vystupovaní. Ide o skutočne veľmi praktický doplnok, ktorý má okrem ochrannej aj doplnkovú funkciu – autu dodá výnimočný vzhľad a urobí ho úplne jedinečným. 

Jednoduchá montáž lišty do áut Volkswagen SHARAN 

Prahové lišty z našej ponuky pre všetky modely Volkswagen SHARAN sú precízne spracované, čo je zárukou, že dokonale zapadnú aj do vášho auta.

Pokiaľ ide o montáž nerezovej prahovej lišty, je to pomerne jednoduché a zvládne to snáď každý. Lištu iba nalepíte na obojstrannú lepiacu pásku, ktorá je pribalená k produktu a môžete smelo nastupovať.

2 položiek celkom
Prahové lišty NEREZ - Volkswagen SHARAN I 1995-2010 - 08-0977 - 1
Prahové lišty NEREZ - Volkswagen SHARAN I 1995-2010
Naskladnené. Odošleme za 4 až 6 prac. dni
Kód: 08-0977
 
54,90 € / sada
Detail
Prahové lišty NEREZ - Volkswagen SHARAN II 2010- - 08-0988 - 1
Prahové lišty NEREZ - Volkswagen SHARAN II 2010-
Naskladnené. Odošleme za 4 až 6 prac. dni
Kód: 08-0988
 
54,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.