Hľadáte kvalitné autodoplnky? Nakupujte od spoľahlivého Slovenského obchodu. Už 17 rokov Vám vylepšujeme automobily. Ďakujeme.

Nerezové prahové lišty Toyota LAND CRUISER

Ochrana auta je naším najvyšším záujmom. Ak to máte rovnako, nemali by ste riskovať a vybaviť váš automobil všetkými dostupnými ochrannými prvkami a autodoplnkami pre maximálne bezpečnú jazdu.

#ShowMore

S lištami z našej ponuky to zvládnete celkom ľahko. Postačí si vybrať z ponuky ochranných líšt a oživiť dizajn vozidla behom chvíľky na veľmi dlhý čas.

Praktické nerezové prahové lišty Toyota LAND CRUISER

Pohodlné šoférovanie bez zbytočných starostí a obáv – s lištami do každého typu vozidiel Toyota LAND CRUISER konečne ochránite prahy dverí auta ako pri nastupovaní, tak pri vystupovaní. Ide o skutočne veľmi praktický doplnok, ktorý má okrem ochrannej aj doplnkovú funkciu – autu dodá výnimočný vzhľad a urobí ho úplne jedinečným. 

Jednoduchá montáž lišty do áut Toyota LAND CRUISER 

Prahové lišty z našej ponuky pre všetky modely Toyota LAND CRUISER sú precízne spracované, čo je zárukou, že dokonale zapadnú aj do vášho auta.

Pokiaľ ide o montáž nerezovej prahovej lišty, je to pomerne jednoduché a zvládne to snáď každý. Lištu iba nalepíte na obojstrannú lepiacu pásku, ktorá je pribalená k produktu a môžete smelo nastupovať.

1 položiek celkom
Akcia - Prahové lišty NEREZ - Toyota LAND CRUISER PRADO (J120)  2002-2009 - 08-0731 - 1
Prahové lišty NEREZ - Toyota LAND CRUISER PRADO (J120) 2002-2009
Odosielame do 4-6 prac. dní (naskladnené)
Kód: 08-0731
 
51,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.