Hľadáte kvalitné autodoplnky? Nakupujte od spoľahlivého Slovenského obchodu. Už 17 rokov Vám vylepšujeme automobily. Ďakujeme.

Prahové lišty NEREZ - Renault TWINGO

Ochrana auta je naším najvyšším záujmom. Ak to máte rovnako, nemali by ste riskovať a vybaviť váš automobil všetkými dostupnými ochrannými prvkami a autodoplnkami pre maximálne bezpečnú jazdu.

#ShowMore

S lištami z našej ponuky to zvládnete celkom ľahko. Postačí si vybrať z ponuky ochranných líšt a oživiť dizajn vozidla behom chvíľky na veľmi dlhý čas.

Praktické nerezové prahové lišty Renault TWINGO

Pohodlné šoférovanie bez zbytočných starostí a obáv – s lištami do každého typu vozidiel Renault TWINGO konečne ochránite prahy dverí auta ako pri nastupovaní, tak pri vystupovaní. Ide o skutočne veľmi praktický doplnok, ktorý má okrem ochrannej aj doplnkovú funkciu – autu dodá výnimočný vzhľad a urobí ho úplne jedinečným. 

Jednoduchá montáž lišty do áut Renault TWINGO 

Prahové lišty z našej ponuky pre všetky modely Renault TWINGO sú precízne spracované, čo je zárukou, že dokonale zapadnú aj do vášho auta.

Pokiaľ ide o montáž nerezovej prahovej lišty, je to pomerne jednoduché a zvládne to snáď každý. Lištu iba nalepíte na obojstrannú lepiacu pásku, ktorá je pribalená k produktu a môžete smelo nastupovať.

2 položiek celkom
Prahové lišty NEREZ - Renault TWINGO II 2008-2014 - 08-1379 - 1
Prahové lišty NEREZ - Renault TWINGO II 2008-2014
Odosielame do 4-6 prac. dní (naskladnené)
Kód: 08-1379
 
51,90 € / sada
Detail
Prahové lišty NEREZ - Renault TWINGO III 2014- - 08-1376 - 1
Prahové lišty NEREZ - Renault TWINGO III 2014-
Odosielame do 4-6 prac. dní (naskladnené)
Kód: 08-1376
 
51,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.