Nerezové opierky nohy Mitsubishi L200

Pohodlná jazda bez ohľadu na dĺžku cesty, to je dostupná realita pre každého. Praktické lišty a opierky nohy sú k dispozícii do všetkých automobilových značiek, a tak si len stačí vybrať vhodný typ a máte po starostiach.

#ShowMore#

Užívajte si príjemné cestovanie autom bez nepríjemností a dajte stop opúchaniu nôh! S praktickou opierkou na nohy sa vám bude sedieť pohodlne za každých okolností a konečne si budete jazdu autom naplno vychutnávať.

Opierky na nohy do áut Mitsubishi L200

Opierka nohy je praktickým doplnkom do každej Mitsubishi L200. Slúži na pohodlné vystretie nôh počas cesty autom.

Všetky opierky z našej ponuky sú vyrábané z materiálu nerez, ktorý je zárukou ich pevnosti a odolnosti. Čierne protišmykové prvky na opierkach sú samolepiace a vyrobené zo špeciálnej živice.

Praktický doplnok do Mitsubishi L200 – opierka nohy

Úžasná jazda vašou Mitsubishi L200 bez uhundraných a zničených spolucestujúcich. Užite si cestovanie na dovolenky či dlhé služobné cesty bez obmedzení, s opierkou nohy si aj zadní pasažieri vychutnajú cestu bez hundrania a opuchnutých či stŕpnutých nôh.

Ponúkame vám opierku pre všetky modely Mitsubishi L200, len si zvoľte správny typ podľa roku výrobu vášho vozidla a my vám opierku doručíme bezpečne a rýchlo rovno domov. 

1 položiek celkom
Opierka nohy NEREZ -  Mitsubishi L-200 IV 4D 2005-2015 - 32-3928 - 1
Opierka nohy NEREZ - Mitsubishi L-200 IV 4D 2005-2015
Odosielame do 3-6 prac. dní
Kód: 32-3928
 
36 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.