Ochranné lišty na dvere Mitsubishi GRANDIS

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Mitsubishi GRANDIS

Plastové ochranné lišty na dvere áut Mitsubishi GRANDIS sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Mitsubishi GRANDIS sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Mitsubishi GRANDIS

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Mitsubishi GRANDIS. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Mitsubishi GRANDIS.

1 položiek celkom
Lišty dverí - Mitsubishi GRANDIS  2003-2011 - F-16-MI - 1
Lišty dverí - Mitsubishi GRANDIS 2003-2011
Odosielame do 2-5 prac. dní
Kód: F-16-MI
 
49 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.