"Už 17 rokov sme Váš ♡obľúbený♡ SPOĽAHLIVÝ overený SLOVENSKÝ eshop s autodoplnkami. Nakupujte bezpečne. Rozumieme Vám a radi pomôžeme vylepšiť aj Vaše auto. Vieme, že hľadáte kvalitné doplnky a vyžadujete skvelú zákaznícku podporu. U nás máte najrýchlejšie doručenie, bezkonkurenčné ceny €, vyhľadávač pre správny výber doplnku, odborný zákaznícky servis. ♡Ďakujeme♡ za dôveru a nákup v AUTOvybave"

Ochranné lišty na dvere Mitsubishi COLT

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

#ShowMore#

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Mitsubishi COLT

Plastové ochranné lišty na dvere áut Mitsubishi COLT sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Mitsubishi COLT sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Mitsubishi COLT

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Mitsubishi COLT. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Mitsubishi COLT.

2 položiek celkom
Lišty dverí - Mitsubishi COLT 3DV. 2007- - F-18-MI - 1
Lišty dverí - Mitsubishi COLT 3DV. 2007-
Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-18-MI
 
56,90 € / sada
Detail
Lišty dverí - Mitsubishi COLT 5DV. 2007- - F-17-MI - 1
Lišty dverí - Mitsubishi COLT 5DV. 2007-
Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-17-MI
 
56,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.