Ochranné lišty na dvere Mitsubishi COLT

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Mitsubishi COLT

Plastové ochranné lišty na dvere áut Mitsubishi COLT sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Mitsubishi COLT sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Mitsubishi COLT

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Mitsubishi COLT. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Mitsubishi COLT.

2 položiek celkom
Lišty dverí - Mitsubishi COLT 3DV. 2007- - F-18-MI - 1
Lišty dverí - Mitsubishi COLT 3DV. 2007-
Odosielame do 2-5 prac. dní
Kód: F-18-MI
 
49 € / sada
Detail
Lišty dverí - Mitsubishi COLT 5DV. 2007- - F-17-MI - 1
Lišty dverí - Mitsubishi COLT 5DV. 2007-
Odosielame do 2-5 prac. dní
Kód: F-17-MI
 
49 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.