Ochranné lišty na dvere Chevrolet LACETTI

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Chevrolet LACETTI

Plastové ochranné lišty na dvere áut Chevrolet LACETTI sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Chevrolet LACETTI sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Chevrolet LACETTI

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Chevrolet LACETTI. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Chevrolet LACETTI.

1 položiek celkom
Lišty dverí - Chevrolet LACETTI  2002-2012
Lišty dverí - Chevrolet LACETTI 2002-2012
Odosielame do 2-5 prac. dní
Kód: F-3-CH
 
49 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.