Ochranné lišty na dvere Chevrolet EPICA

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Chevrolet EPICA

Plastové ochranné lišty na dvere áut Chevrolet EPICA sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Chevrolet EPICA sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Chevrolet EPICA

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Chevrolet EPICA. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Chevrolet EPICA.

1 položiek celkom
Lišty dverí - Chevrolet EPICA  2006-2011 - F-11-CH - 1
Lišty dverí - Chevrolet EPICA 2006-2011
Odosielame do 1-4 prac. dní
Kód: F-11-CH
 
49 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.