Hľadáte kvalitné autodoplnky? Nakupujte od spoľahlivého Slovenského obchodu. Už 17 rokov Vám vylepšujeme automobily. Ďakujeme.

Kryty kapoty Subaru TRIBECA

Extra autodoplnky a spoľahlivá ochrana každého automobilu v jednom – to poľahky dosiahnete pomocou praktických krytov prednej kapoty. Predný deflektor chráni predok auta pred poškodením laku drobnými kamienkami. Vytvára prúdenie vzduchu, ktoré účinne odháňa hmyz a odstraňuje nečistoty z kapoty.

#ShowMore#

U nás nájdete množstvo krytov na kapotu, dôležité je si vybrať ten správny model krytu podľa typu vozidla.

Ochranný kryt auta Subaru TRIBECA

Predný deflektor je zhotovený z bezpečnostnej plastovej hmoty, ktorá je vysoko kvalitná a extra odolná. Je zárukou účinnej ochrany laku prednej kapoty vášho auta Subaru TRIBECA.

Vyberte si kvalitný plastový kryt prednej kapoty z našej ponuky presne na váš model auta Subaru TRIBECA a zefektívnite prúdenie vzduchu počas vašej jazdy. Garantujeme expresné a bezpečné dodanie za výborné ceny.

Predné kryty kapoty pre rôzne modely Subaru TRIBECA

Kryt prednej kapoty je najmä počas zimnej sezóny doslova povinnou výbavou. Dôležité je však zdôrazniť, že jeho účinok oceníte pri jazdení počas celého roka.

Vďaka aerodynamickému tvaru predných krytov, ktoré u nás nájdete pre všetky modely Subaru TRIBECA, je prúdenie vzduchu usmerňované, čím sa bráni priamemu kontaktu kapoty vozidla s hmyzom a nečistotami z vonkajšieho prostredia.

Jazda autom pohodlná ako ešte nikdy, s krytmi prednej kapoty na vašej

2 položiek celkom
Plastový kryt kapoty -Subaru TRIBECA 2004-2007 - HDSB512 - 1
Plastový kryt kapoty -Subaru TRIBECA 2004-2007
Odosielame do 2-5 prac. dní (naskladnené)
Kód: HDSB512
 
68,90 € / ks
Detail
Plastový kryt kapoty -Subaru TRIBECA 2008-2014 - HDSB511 - 1
Plastový kryt kapoty -Subaru TRIBECA 2008-2014
Odosielame do 2-5 prac. dní (naskladnené)
Kód: HDSB511
 
68,90 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.