17 rokov skúseností - SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ obchod. Špecializujeme sa na kvalitné autodoplnky na mieru s rýchlym dodaním. Ďakujeme ♡ za dôveru.

Prahové lišty NEREZ - Opel MOKKA

Ochrana auta je naším najvyšším záujmom. Ak to máte rovnako, nemali by ste riskovať a vybaviť váš automobil všetkými dostupnými ochrannými prvkami a autodoplnkami pre maximálne bezpečnú jazdu.

#ShowMore

S lištami z našej ponuky to zvládnete celkom ľahko. Postačí si vybrať z ponuky ochranných líšt a oživiť dizajn vozidla behom chvíľky na veľmi dlhý čas.

Praktické nerezové prahové lišty Opel MOKKA

Pohodlné šoférovanie bez zbytočných starostí a obáv – s lištami do každého typu vozidiel Opel MOKKA konečne ochránite prahy dverí auta ako pri nastupovaní, tak pri vystupovaní. Ide o skutočne veľmi praktický doplnok, ktorý má okrem ochrannej aj doplnkovú funkciu – autu dodá výnimočný vzhľad a urobí ho úplne jedinečným. 

Jednoduchá montáž lišty do áut Opel MOKKA 

Prahové lišty z našej ponuky pre všetky modely Opel MOKKA sú precízne spracované, čo je zárukou, že dokonale zapadnú aj do vášho auta.

Pokiaľ ide o montáž nerezovej prahovej lišty, je to pomerne jednoduché a zvládne to snáď každý. Lištu iba nalepíte na obojstrannú lepiacu pásku, ktorá je pribalená k produktu a môžete smelo nastupovať.

2 položiek celkom
Prahové lišty NEREZ - Opel MOKKA  2012-2019 - OP08-0912 - 1
Prahové lišty NEREZ - Opel MOKKA 2012-2019
Naskladnené. Odošleme za 4 až 6 prac. dni
Kód: 08-0912A
 
54,90 € / sada
Detail
Prahové lišty NEREZ - Opel MOKKA  2020- - 08-0942 - 1
Prahové lišty NEREZ - Opel MOKKA 2020-
Naskladnené. Odošleme za 4 až 6 prac. dni
Kód: 08-0942
 
54,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.