Nerezové prahové lišty Citroen C5 AIRCROSS

Ochrana auta je naším najvyšším záujmom. Ak to máte rovnako, nemali by ste riskovať a vybaviť váš automobil všetkými dostupnými ochrannými prvkami a autodoplnkami pre maximálne bezpečnú jazdu.

S lištami z našej ponuky to zvládnete celkom ľahko. Postačí si vybrať z ponuky ochranných líšt a oživiť dizajn vozidla behom chvíľky na veľmi dlhý čas.

Praktické nerezové prahové lišty Citroen C5 AIRCROSS

Pohodlné šoférovanie bez zbytočných starostí a obáv – s lištami do každého typu vozidiel Citroen C5 AIRCROSS konečne ochránite prahy dverí auta ako pri nastupovaní, tak pri vystupovaní. Ide o skutočne veľmi praktický doplnok, ktorý má okrem ochrannej aj doplnkovú funkciu – autu dodá výnimočný vzhľad a urobí ho úplne jedinečným. 

Jednoduchá montáž lišty do áut Citroen C5 AIRCROSS 

Prahové lišty z našej ponuky pre všetky modely Citroen C5 AIRCROSS sú precízne spracované, čo je zárukou, že dokonale zapadnú aj do vášho auta.

Pokiaľ ide o montáž nerezovej prahovej lišty, je to pomerne jednoduché a zvládne to snáď každý. Lištu iba nalepíte na obojstrannú lepiacu pásku, ktorá je pribalená k produktu a môžete smelo nastupovať.

1 položiek celkom
Prahové lišty NEREZ - Citroen C5 AIRCROSS 2019- - CI08-1156 - 1
Prahové lišty NEREZ - Citroen C5 AIRCROSS 2019-
Odosielame do 3-5 prac. dní
Kód: 08-1156
 
50 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.