Hľadáte kvalitné autodoplnky? Nakupujte od spoľahlivého Slovenského obchodu. Už 17 rokov Vám vylepšujeme automobily. Ďakujeme.

Nerezové prahové lišty Chevrolet CRUZE

Ochrana auta je naším najvyšším záujmom. Ak to máte rovnako, nemali by ste riskovať a vybaviť váš automobil všetkými dostupnými ochrannými prvkami a autodoplnkami pre maximálne bezpečnú jazdu.

#ShowMore#

S lištami z našej ponuky to zvládnete celkom ľahko. Postačí si vybrať z ponuky ochranných líšt a oživiť dizajn vozidla behom chvíľky na veľmi dlhý čas.

Praktické nerezové prahové lišty Chevrolet CRUZE

Pohodlné šoférovanie bez zbytočných starostí a obáv – s lištami do každého typu vozidiel Chevrolet CRUZE konečne ochránite prahy dverí auta ako pri nastupovaní, tak pri vystupovaní. Ide o skutočne veľmi praktický doplnok, ktorý má okrem ochrannej aj doplnkovú funkciu – autu dodá výnimočný vzhľad a urobí ho úplne jedinečným. 

Jednoduchá montáž lišty do áut Chevrolet CRUZE 

Prahové lišty z našej ponuky pre všetky modely Chevrolet CRUZE sú precízne spracované, čo je zárukou, že dokonale zapadnú aj do vášho auta.

Pokiaľ ide o montáž nerezovej prahovej lišty, je to pomerne jednoduché a zvládne to snáď každý. Lištu iba nalepíte na obojstrannú lepiacu pásku, ktorá je pribalená k produktu a môžete smelo nastupovať.

1 položiek celkom
Prahové lišty NEREZ - Chevrolet CRUZE 4D/5D 2008-2015 - 08-1067 - 1
Prahové lišty NEREZ - Chevrolet CRUZE 4D/5D 2008-2015
Odosielame do 4-6 prac. dní (naskladnené)
Kód: 08-1067
 
51,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.