"Už 17 rokov sme SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ eshop s autodoplnkami. Radi pomôžeme vylepšiť aj Vaše auto. Rýchle doručenie, výborné ceny, správny výber produktu, odborný zákaznícky servis. Spokojný zákazník je pre nás najlepšia odmena. Ďakujeme ♡ za dôveru a nákup v našom špecializovanom obchode."

Nerezové opierky nohy Toyota YARIS

Pohodlná jazda bez ohľadu na dĺžku cesty, to je dostupná realita pre každého. Praktické lišty a opierky nohy sú k dispozícii do všetkých automobilových značiek, a tak si len stačí vybrať vhodný typ a máte po starostiach.

#ShowMore#

Užívajte si príjemné cestovanie autom bez nepríjemností a dajte stop opúchaniu nôh! S praktickou opierkou na nohy sa vám bude sedieť pohodlne za každých okolností a konečne si budete jazdu autom naplno vychutnávať.

Opierky na nohy do áut Toyota YARIS

Opierka nohy je praktickým doplnkom do každej Toyota YARIS. Slúži na pohodlné vystretie nôh počas cesty autom.

Všetky opierky z našej ponuky sú vyrábané z materiálu nerez, ktorý je zárukou ich pevnosti a odolnosti. Čierne protišmykové prvky na opierkach sú samolepiace a vyrobené zo špeciálnej živice.

Praktický doplnok do Toyota YARIS – opierka nohy

Úžasná jazda vašou Toyota YARIS bez uhundraných a zničených spolucestujúcich. Užite si cestovanie na dovolenky či dlhé služobné cesty bez obmedzení, s opierkou nohy si aj zadní pasažieri vychutnajú cestu bez hundrania a opuchnutých či stŕpnutých nôh.

Ponúkame vám opierku pre všetky modely Toyota YARIS, len si zvoľte správny typ podľa roku výrobu vášho vozidla a my vám opierku doručíme bezpečne a rýchlo rovno domov. 

2 položiek celkom
Opierka nohy NEREZ -  Toyota YARIS III 2FL 2017-2019 - 32-4084 - 1
Opierka nohy NEREZ - Toyota YARIS III 2FL 2017-2019
Odošleme za 4 až 6 prac. dni
Kód: 32-4084
 
36,90 € / ks
Detail
Opierka nohy NEREZ -  Toyota YARIS III 5D 2011-2017 - 32-4060 - 1
Opierka nohy NEREZ - Toyota YARIS III 5D 2011-2017
Odošleme za 4 až 6 prac. dni
Kód: 32-4060
 
36,90 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.