Nerezové opierky nohy Renault CAPTUR

Pohodlná jazda bez ohľadu na dĺžku cesty, to je dostupná realita pre každého. Praktické lišty a opierky nohy sú k dispozícii do všetkých automobilových značiek, a tak si len stačí vybrať vhodný typ a máte po starostiach.

Užívajte si príjemné cestovanie autom bez nepríjemností a dajte stop opúchaniu nôh! S praktickou opierkou na nohy sa vám bude sedieť pohodlne za každých okolností a konečne si budete jazdu autom naplno vychutnávať.

Opierky na nohy do áut Renault CAPTUR

Opierka nohy je praktickým doplnkom do každej Renault CAPTUR. Slúži na pohodlné vystretie nôh počas cesty autom.

Všetky opierky z našej ponuky sú vyrábané z materiálu nerez, ktorý je zárukou ich pevnosti a odolnosti. Čierne protišmykové prvky na opierkach sú samolepiace a vyrobené zo špeciálnej živice.

Praktický doplnok do Renault CAPTUR – opierka nohy

Úžasná jazda vašou Renault CAPTUR bez uhundraných a zničených spolucestujúcich. Užite si cestovanie na dovolenky či dlhé služobné cesty bez obmedzení, s opierkou nohy si aj zadní pasažieri vychutnajú cestu bez hundrania a opuchnutých či stŕpnutých nôh.

Ponúkame vám opierku pre všetky modely Renault CAPTUR, len si zvoľte správny typ podľa roku výrobu vášho vozidla a my vám opierku doručíme bezpečne a rýchlo rovno domov. 

2 položiek celkom
Opierka nohy NEREZ -  Renault CAPTUR   2013-2020 - 32-4068 - 1
Opierka nohy NEREZ - Renault CAPTUR 2013-2020
Odosielame do 3-5 prac. dní
Kód: 32-4068
 
32 € / ks
Detail
Opierka nohy NEREZ -  Renault CAPTUR  II 2020-
Opierka nohy NEREZ - Renault CAPTUR II 2020-
Odosielame do 3-5 prac. dní
Kód: 32-4108
 
32 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.