Nerezové opierky nohy Nissan JUKE

Pohodlná jazda bez ohľadu na dĺžku cesty, to je dostupná realita pre každého. Praktické lišty a opierky nohy sú k dispozícii do všetkých automobilových značiek, a tak si len stačí vybrať vhodný typ a máte po starostiach.

Užívajte si príjemné cestovanie autom bez nepríjemností a dajte stop opúchaniu nôh! S praktickou opierkou na nohy sa vám bude sedieť pohodlne za každých okolností a konečne si budete jazdu autom naplno vychutnávať.

Opierky na nohy do áut Nissan JUKE

Opierka nohy je praktickým doplnkom do každej Nissan JUKE. Slúži na pohodlné vystretie nôh počas cesty autom.

Všetky opierky z našej ponuky sú vyrábané z materiálu nerez, ktorý je zárukou ich pevnosti a odolnosti. Čierne protišmykové prvky na opierkach sú samolepiace a vyrobené zo špeciálnej živice.

Praktický doplnok do Nissan JUKE – opierka nohy

Úžasná jazda vašou Nissan JUKE bez uhundraných a zničených spolucestujúcich. Užite si cestovanie na dovolenky či dlhé služobné cesty bez obmedzení, s opierkou nohy si aj zadní pasažieri vychutnajú cestu bez hundrania a opuchnutých či stŕpnutých nôh.

Ponúkame vám opierku pre všetky modely Nissan JUKE, len si zvoľte správny typ podľa roku výrobu vášho vozidla a my vám opierku doručíme bezpečne a rýchlo rovno domov. 

2 položiek celkom
Opierka nohy NEREZ -  Nissan JUKE   2010-2019 - 32-3922 - 1
Opierka nohy NEREZ - Nissan JUKE 2010-2019
Odosielame do 3-6 prac. dní
Kód: 32-3922
 
35 € / ks
Detail
Opierka nohy NEREZ -  Nissan JUKE   2019- - 32-4103 - 1
Opierka nohy NEREZ - Nissan JUKE 2019-
Odosielame do 3-6 prac. dní
Kód: 32-4103
 
35 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.