Nerezové opierky nohy Kia RIO

Pohodlná jazda bez ohľadu na dĺžku cesty, to je dostupná realita pre každého. Praktické lišty a opierky nohy sú k dispozícii do všetkých automobilových značiek, a tak si len stačí vybrať vhodný typ a máte po starostiach.

Užívajte si príjemné cestovanie autom bez nepríjemností a dajte stop opúchaniu nôh! S praktickou opierkou na nohy sa vám bude sedieť pohodlne za každých okolností a konečne si budete jazdu autom naplno vychutnávať.

Opierky na nohy do áut Kia RIO

Opierka nohy je praktickým doplnkom do každej Kia RIO. Slúži na pohodlné vystretie nôh počas cesty autom.

Všetky opierky z našej ponuky sú vyrábané z materiálu nerez, ktorý je zárukou ich pevnosti a odolnosti. Čierne protišmykové prvky na opierkach sú samolepiace a vyrobené zo špeciálnej živice.

Praktický doplnok do Kia RIO – opierka nohy

Úžasná jazda vašou Kia RIO bez uhundraných a zničených spolucestujúcich. Užite si cestovanie na dovolenky či dlhé služobné cesty bez obmedzení, s opierkou nohy si aj zadní pasažieri vychutnajú cestu bez hundrania a opuchnutých či stŕpnutých nôh.

Ponúkame vám opierku pre všetky modely Kia RIO, len si zvoľte správny typ podľa roku výrobu vášho vozidla a my vám opierku doručíme bezpečne a rýchlo rovno domov. 

2 položiek celkom
Opierka nohy NEREZ -  Kia RIO III  2011-2017 - 32-3960 - 1
Opierka nohy NEREZ - Kia RIO III 2011-2017
Odosielame do 3-5 prac. dní
Kód: 32-3960
 
32 € / ks
Detail
Opierka nohy NEREZ -  Kia RIO IV  2017- - 32-4077 - 1
Opierka nohy NEREZ - Kia RIO IV 2017-
Odosielame do 3-5 prac. dní
Kód: 32-4077
 
32 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.