Nerezové opierky nohy Honda CR-V

Pohodlná jazda bez ohľadu na dĺžku cesty, to je dostupná realita pre každého. Praktické lišty a opierky nohy sú k dispozícii do všetkých automobilových značiek, a tak si len stačí vybrať vhodný typ a máte po starostiach.

#ShowMore#

Užívajte si príjemné cestovanie autom bez nepríjemností a dajte stop opúchaniu nôh! S praktickou opierkou na nohy sa vám bude sedieť pohodlne za každých okolností a konečne si budete jazdu autom naplno vychutnávať.

Opierky na nohy do áut Honda CR-V

Opierka nohy je praktickým doplnkom do každej Honda CR-V. Slúži na pohodlné vystretie nôh počas cesty autom.

Všetky opierky z našej ponuky sú vyrábané z materiálu nerez, ktorý je zárukou ich pevnosti a odolnosti. Čierne protišmykové prvky na opierkach sú samolepiace a vyrobené zo špeciálnej živice.

Praktický doplnok do Honda CR-V – opierka nohy

Úžasná jazda vašou Honda CR-V bez uhundraných a zničených spolucestujúcich. Užite si cestovanie na dovolenky či dlhé služobné cesty bez obmedzení, s opierkou nohy si aj zadní pasažieri vychutnajú cestu bez hundrania a opuchnutých či stŕpnutých nôh.

Ponúkame vám opierku pre všetky modely Honda CR-V, len si zvoľte správny typ podľa roku výrobu vášho vozidla a my vám opierku doručíme bezpečne a rýchlo rovno domov. 

2 položiek celkom
Opierka nohy NEREZ -  Honda CR-V IV  2012-2018 - 32-3944 - 1
Opierka nohy NEREZ - Honda CR-V IV 2012-2018
Odosielame do 3-6 prac. dní
Kód: 32-3944
 
35 € / ks
Detail
Opierka nohy NEREZ -  Honda CR-V V 2018- - 32-4096 - 1
Opierka nohy NEREZ - Honda CR-V V 2018-
Odosielame do 3-6 prac. dní
Kód: 32-4096
 
35 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.