Hľadáte kvalitné autodoplnky? Nakupujte od spoľahlivého Slovenského obchodu. Už 17 rokov Vám vylepšujeme automobily. Ďakujeme.

Nerezové opierky nohy Ford C-MAX

Pohodlná jazda bez ohľadu na dĺžku cesty, to je dostupná realita pre každého. Praktické lišty a opierky nohy sú k dispozícii do všetkých automobilových značiek, a tak si len stačí vybrať vhodný typ a máte po starostiach.

#ShowMore#

Užívajte si príjemné cestovanie autom bez nepríjemností a dajte stop opúchaniu nôh! S praktickou opierkou na nohy sa vám bude sedieť pohodlne za každých okolností a konečne si budete jazdu autom naplno vychutnávať.

Opierky na nohy do áut Ford C-MAX

Opierka nohy je praktickým doplnkom do každej Ford C-MAX. Slúži na pohodlné vystretie nôh počas cesty autom.

Všetky opierky z našej ponuky sú vyrábané z materiálu nerez, ktorý je zárukou ich pevnosti a odolnosti. Čierne protišmykové prvky na opierkach sú samolepiace a vyrobené zo špeciálnej živice.

Praktický doplnok do Ford C-MAX – opierka nohy

Úžasná jazda vašou Ford C-MAX bez uhundraných a zničených spolucestujúcich. Užite si cestovanie na dovolenky či dlhé služobné cesty bez obmedzení, s opierkou nohy si aj zadní pasažieri vychutnajú cestu bez hundrania a opuchnutých či stŕpnutých nôh.

Ponúkame vám opierku pre všetky modely Ford C-MAX, len si zvoľte správny typ podľa roku výrobu vášho vozidla a my vám opierku doručíme bezpečne a rýchlo rovno domov. 

2 položiek celkom
Opierka nohy NEREZ -  Ford C-MAX GRAND  2010-2019 - 32-3951A - 1
Opierka nohy NEREZ - Ford C-MAX GRAND 2010-2019
Odosielame do 4-6 prac. dní (naskladnené)
Kód: 32-3951A
 
35,90 € / ks
Detail
Opierka nohy NEREZ -  Ford C-MAX II  2010-2019 - 32-3951 - 1
Opierka nohy NEREZ - Ford C-MAX II 2010-2019
Odosielame do 4-6 prac. dní (naskladnené)
Kód: 32-3951
 
35,90 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.