Ochranné lišty na dvere Volkswagen SHARAN

1 položiek celkom
Lišty dverí - Volkswagen Sharan 2010- - F-37-VW - 1
Lišty dverí - Volkswagen Sharan 2010-
Odosielame do 2-6 prac. dní
Kód: F-37-VW
 
55 € / sada
Detail

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Volkswagen SHARAN

Plastové ochranné lišty na dvere áut Volkswagen SHARAN sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Volkswagen SHARAN sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Volkswagen SHARAN

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Volkswagen SHARAN. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Volkswagen SHARAN.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.