17 rokov skúseností - SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ obchod. Špecializujeme sa na kvalitné autodoplnky na mieru. Nákupnom u nás získavate BEZKONKURENČNÉ ceny a NAJRÝCHLEJŠIE dodanie na Slovensku.

Ochranné lišty na dvere Škoda FELICIA

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

#ShowMore#

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Škoda FELICIA

Plastové ochranné lišty na dvere áut Škoda FELICIA sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Škoda FELICIA sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Škoda FELICIA

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Škoda FELICIA. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Škoda FELICIA.

1 položiek celkom
Lišty dverí - Škoda FELICIA KOMBI 1994-2001 - F-1-SK - 1
Lišty dverí - Škoda FELICIA KOMBI 1994-2001
Naskladnené. Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-1-SK
 
53,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.