17 rokov skúseností - SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ obchod. Špecializujeme sa na kvalitné autodoplnky na mieru s rýchlym dodaním. Ďakujeme ♡ za dôveru.

Ochranné lišty na dvere Seat CORDOBA

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

#ShowMore#

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Seat CORDOBA

Plastové ochranné lišty na dvere áut Seat CORDOBA sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Seat CORDOBA sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Seat CORDOBA

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Seat CORDOBA. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Seat CORDOBA.

2 položiek celkom
Lišty dverí - Seat CORDOBA 5DV. 1993-2002 - F-1-SE-A - 1
Lišty dverí - Seat CORDOBA 5DV. 1993-2002
Naskladnené. Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-1-SE-A
 
56,90 € / sada
Detail
Lišty dverí - Seat CORDOBA VARIO 1993-2002 - F-1-SE - 1
Lišty dverí - Seat CORDOBA VARIO 1993-2002
Naskladnené. Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-1-SE
 
56,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.