17 rokov skúseností - SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ obchod. Špecializujeme sa na kvalitné autodoplnky na mieru s rýchlym dodaním. Ďakujeme ♡ za dôveru.

Ochranné lišty na dvere Opel MOKKA

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

#ShowMore#

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Opel MOKKA

Plastové ochranné lišty na dvere áut Opel MOKKA sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Opel MOKKA sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Opel MOKKA

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Opel MOKKA. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Opel MOKKA.

2 položiek celkom
Lišty dverí - Opel MOKKA  2012-2019 - F-27-OP-C - 1
Lišty dverí - Opel MOKKA 2012-2019
Naskladnené. Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-27-OP-C
 
56,90 € / sada
Detail
Lišty dverí - Opel MOKKA 2021-
Lišty dverí - Opel MOKKA 2021-
Naskladnené. Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-23-OP
 
64,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.