17 rokov skúseností - SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ obchod. Špecializujeme sa na kvalitné autodoplnky na mieru s rýchlym dodaním. Ďakujeme ♡ za dôveru.

Ochranné lišty na dvere Kia OPTIMA/MAGENTIS

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

#ShowMore#

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Kia OPTIMA/MAGENTIS

Plastové ochranné lišty na dvere áut Kia OPTIMA/MAGENTIS sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Kia OPTIMA/MAGENTIS sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Kia OPTIMA/MAGENTIS

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Kia OPTIMA/MAGENTIS. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Kia OPTIMA/MAGENTIS.

2 položiek celkom
Lišty dverí - Kia OPTIMA/MAGENTIS  2010-2015
Lišty dverí - Kia OPTIMA/MAGENTIS 2010-2015
Naskladnené. Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-16-20-KI-A
 
56,90 € / sada
Detail
Lišty dverí - Kia OPTIMA/MAGENTIS  2015-2019
Lišty dverí - Kia OPTIMA/MAGENTIS 2015-2019
Naskladnené. Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-16-20-KI
 
56,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.