"Už 17 rokov sme SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ eshop s autodoplnkami. Radi pomôžeme vylepšiť aj Vaše auto. Rýchle doručenie, výborné ceny, správny výber produktu, odborný zákaznícky servis. Spokojný zákazník je pre nás najlepšia odmena. Ďakujeme ♡ za dôveru a nákup v našom špecializovanom obchode."

Ochranné lišty na dvere Hyundai TUCSON

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

#ShowMore#

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Hyundai TUCSON

Plastové ochranné lišty na dvere áut Hyundai TUCSON sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Hyundai TUCSON sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Hyundai TUCSON

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Hyundai TUCSON. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Hyundai TUCSON.

2 položiek celkom
Lišty dverí - Hyundai TUCSON  2015-2020 - F-52-HY - 1
Lišty dverí - Hyundai TUCSON 2015-2020
Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-52-HY
 
74,90 € / sada
Detail
Lišty dverí - Hyundai TUCSON  2020- - F-68 - 1
Lišty dverí - Hyundai TUCSON 2020-
Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-68
 
84,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.