"Už 17 rokov sme SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ eshop s autodoplnkami. Radi pomôžeme vylepšiť aj Vaše auto. Rýchle doručenie, výborné ceny, správny výber produktu, odborný zákaznícky servis. Spokojný zákazník je pre nás najlepšia odmena. Ďakujeme ♡ za dôveru a nákup v našom špecializovanom obchode."

Ochranné lišty na dvere Fiat CROMA

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

#ShowMore#

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Fiat CROMA

Plastové ochranné lišty na dvere áut Fiat CROMA sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Fiat CROMA sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Fiat CROMA

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Fiat CROMA. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Fiat CROMA.

1 položiek celkom
Lišty dverí - Fiat CROMA  2005-2011 - F-11-FI - 1
Lišty dverí - Fiat CROMA 2005-2011
Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: F-11-FI
 
56,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.