ĎAKUJEME, že ste si vybrali AUTOvybavu - spoľahlivý SLOVENSKÝ obchod. Už 17 rokov skúseností s autodoplnkami.

Ochranné lišty na dvere Citroen C-ELYSEE

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

#ShowMore#

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Citroen C-ELYSEE

Plastové ochranné lišty na dvere áut Citroen C-ELYSEE sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Citroen C-ELYSEE sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Citroen C-ELYSEE

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Citroen C-ELYSEE. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Citroen C-ELYSEE.

1 položiek celkom
Lišty dverí - Citroen C-ELYSÉE  2012-2020 - F-16-CI - 1
Lišty dverí - Citroen C-ELYSÉE 2012-2020
Odosielame do 2-5 prac. dní (naskladnené)
Kód: F-16-CI
 
51,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.