U nás vždy výhodnejšie. Ušetrite ihneď 2€. Vložte v košíku kupón: AUTOVYBAVA *Zľava platí pri nákupe nad 69€.

Ochranné lišty na dvere Citroen C-ELYSEE

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Citroen C-ELYSEE

Plastové ochranné lišty na dvere áut Citroen C-ELYSEE sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Citroen C-ELYSEE sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Citroen C-ELYSEE

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Citroen C-ELYSEE. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Citroen C-ELYSEE.

1 položiek celkom
Lišty dverí - Citroen C-ELYSÉE  2012-2020 - F-16-CI - 1
Lišty dverí - Citroen C-ELYSÉE 2012-2020
Odosielame do 1-4 prac. dní
Kód: F-16-CI
 
45 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.