ĎAKUJEME, že ste si vybrali AUTOvybavu - spoľahlivý SLOVENSKÝ obchod. Už 17 rokov skúseností s autodoplnkami.

Ochranné lišty na dvere Alfa Romeo MITO

Účinná ochrana auta pred poškodením a vynikajúci spôsob, ako oživiť jeho vzhľad. Praktické ochranné kryty na kapotu, lišty na nárazník či dvere automobilu to zvládnu bez problémov.

#ShowMore#

Ponúkame viacero druhov líšt na rôzne modely automobilov, odporúčame preto dôsledné preštudovanie kompletnej ponuky líšt a vybrať si presný model, ktorý dokonale padne k vášmu vozidlu.

Lišty na dvere áut Alfa Romeo MITO

Plastové ochranné lišty na dvere áut Alfa Romeo MITO sú špeciálnou kategóriou líšt. Pripevňujú sa na bok dverí automobilu a ich úlohou je chrániť lak auta a zabrániť jeho odieraniu a iným poškodeniam.

Lišty na bok auta Alfa Romeo MITO sú u nás dostupné v praktických setoch pre celé vozidlo.

Lišty pre všetky modely Alfa Romeo MITO

Nemusíte sa obávať, k dispozícii máme rôzne typy líšt pre všetky modely Alfa Romeo MITO. Bez problémov k nim doplníte aj nerezové prahové lišty, ktoré chránia prahy dverí pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Všetky druhy líšt sú dômyselne spracované a dodávajú vozidlám extra dizajn.

A čo chrániče dverí auta? Tento nenápadný ochranný prvok môžete využiť pri všetkých modeloch osobných motorových vozidiel, vrátane auta Alfa Romeo MITO.

1 položiek celkom
Lišty dverí - Alfa Romeo MITO  2008-2019
Lišty dverí - Alfa Romeo MITO 2008-2019
Odosielame do 2-5 prac. dní (naskladnené)
Kód: F-44-AL
 
60,90 € / sada
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.