Zimné clony Fiat SCUDO

Dožičte si to najväčšie pohodlie počas jazdy v každom počasí, doplňte si autovýbavu o praktický doplnokužitočné zimné clony na masku vozidla. Ich najväčšou prednosťou je schopnosť rýchlejšie zahriať motor auta, čo istotne ocení každý šofér, a to najmä v chladnejšom období.

Prestaňte mrznúť vo vašom aute a nečakajte, kým sa motor sám rozhýbe. S clonami od nás získa vaša zimná jazda nový rozmer a extra komfort.

Clony pre Fiat SCUDO

Zimné clony z našej ponuky sa pripevňujú na prednú masku automobilu Fiat SCUDO. To zabezpečí rýchlejšie zahriatie motora v zimných mesiacoch a zníženie vašej spotreby.

Vyberte si clonu vhodnú pre váš automobil – v ponuke sú rôzne typy clony presne na konkrétny model áut fiat. Riaďte sa podľa roku výroby vašej Fiat SCUDO.

Výhody zimnej clony Fiat SCUDO

Ďalšou výhodou zimných clôn Fiat SCUDO je ochrana chladiča pred poškodením, nárazmi a nečistotami. Spotrebu znižujú najmä pri tzv. studených štartoch. Zakúpte si zimnú clonu na vaše auto ešte dnes a my vám ručíme za bezkonkurenčné ceny a spoľahlivé dodanie priamo domov.

1 položiek celkom
Zimná clona - Fiat SCUDO  2007-2016 - GCS04025 - 1
Zimná clona - Fiat SCUDO 2007-2016
Odosielame do 1-4 prac. dní
Kód: GCS04025
 
42 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.