QUIXX odstraňovač škrabancov z laku 2x25g

Kód: Q10140
12 € / ks
Skladom

2- stupňový systém na mierne a hlbšie škrabance . Vhodný na všetky lesklé laky vozidiel ( aj metalické). Sada obsahuje Quixx Repair Polish na odstránenie škrabancov a Quixx Finish na doleštenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoľahlivo odstráni škrabance, drobné ryhy, farebné škvrny- vhodný na lak, aj metalizovaný

balenie obsahuje:
tuba Quixx Polish č. 1

tuba Quixx Polish č. 2

leštiaca utierkabrúsne papiere 4 ks (zrnenie 2500)

2- stupňový systém na mierne a hlbšie škrabance . Vysoko účinný odstraňovač škrabancov Quixx. 

VÝHODY : VÝHODY : 
odstraňuje jemné a stredne hlboké škrabance rýchlo a spoľahlivovhodný na bežné aj metalické farbypoužitie na autá, motorky, karavany a lodevyvinuté špičkovou nemeckou firmou vhodná na všetky druhy lakov, aj metalizovanéjednoduchá aplikácia Prvý výrobok druhu v oblasti starostlivosti o vozidlo, ktorý získal certifikát agentúry TÜV.

Toto vyznamenanie bolo udelene výrobku QUIXX ako výsledok úspešného splnenia striktných testovacích procedúr a noriem inšpekčného programu agentúry TÜV.

Sada obsahuje Quixx Repair Polish na odstránenie škrabancov a Quixx Finish na doleštenie.Sada obsahuje Quixx Repair Polish na odstránenie škrabancov a Quixx Finish na doleštenie.

Používať len podla návodu. Nevhodné na hlboké škrabance zasahujúce základný náter. Pri slabých škrabancoch a náteroch odolným voči škrabancom (nano-náterom), použite iba Quixx Finish č.2. Pred použitím výrobok vyskúšajte na malom, nie viditeľnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Výbava do auta - autodoplnky
Výrobca: QUIXX

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.