Spojlery Volvo V40

Spojler ako extra dizajnový doplnok so špeciálnou funkciou pre maximálny zážitok z jazdy. Slúži na dodatočné zvýšenie prítlaku auta k vozovke s cieľom vylepšiť stabilitu a ovládanie automobilu aj vo vyšších rýchlostiach.

Užívajte si šoférovanie, ako sa len dá – so spojlermi z našej ponuky pre rôzne typy áut to nebude nijaký problém. Stačí si vybrať vhodný model spojlera a my ho spoľahlivo dovezieme až k vám domov.

Spojlery pre Volvo V40

Najčastejšie sa stretávame so zadnými spojlermi, tzv. zadnými krídlami auta. Montujú sa v zadnej časti vozidla – aj na Volvo V40 a ide o žiadaný doplnok milovníkov extravagantného dizajnu áut. Poznáme ale aj predné spojlery, ktoré znižujú tlak vzduchu pod automobilom. Predné spojlery sú menej nápadné a zvyčajne tvoria súčasť predného nárazníka.

Vysokokvalitné spojlery na všetky modely Volvo V40

Ponúkame vám špičkové spojlery STYLLA pre všetky modely auta Volvo V40. Dlhodobo sa vyznačujú známkou kvality a zaručujú, že z vašej jazdy vyťažíte maximum.

ATEST 8SD 3618 potvrdzuje schválenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách. Je to istota, že spojlery môžete bez obáv inštalovať aj na svoj automobil.

1 položiek celkom
Spojler - Volvo V40 STIT 1995-2004 - VO-VO1L - 1
Spojler - Volvo V40 STIT 1995-2004
Odosielame do 1-4 prac. dní
Kód: VO-VO1L
 
149 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.