Hľadáte kvalitné autodoplnky? Nakupujte od spoľahlivého Slovenského obchodu. Už 17 rokov Vám vylepšujeme automobily. Ďakujeme.

Spojlery Toyota COROLLA

Spojler ako extra dizajnový doplnok so špeciálnou funkciou pre maximálny zážitok z jazdy. Slúži na dodatočné zvýšenie prítlaku auta k vozovke s cieľom vylepšiť stabilitu a ovládanie automobilu aj vo vyšších rýchlostiach.

Užívajte si šoférovanie, ako sa len dá – so spojlermi z našej ponuky pre rôzne typy áut to nebude nijaký problém. Stačí si vybrať vhodný model spojlera a my ho spoľahlivo dovezieme až k vám domov.

Spojlery pre Toyota COROLLA

Najčastejšie sa stretávame so zadnými spojlermi, tzv. zadnými krídlami auta. Montujú sa v zadnej časti vozidla – aj na Toyota COROLLA a ide o žiadaný doplnok milovníkov extravagantného dizajnu áut. Poznáme ale aj predné spojlery, ktoré znižujú tlak vzduchu pod automobilom. Predné spojlery sú menej nápadné a zvyčajne tvoria súčasť predného nárazníka.

Vysokokvalitné spojlery na všetky modely Toyota COROLLA

Ponúkame vám špičkové spojlery STYLLA pre všetky modely auta Toyota COROLLA. Dlhodobo sa vyznačujú známkou kvality a zaručujú, že z vašej jazdy vyťažíte maximum.

ATEST 8SD 3618 potvrdzuje schválenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách. Je to istota, že spojlery môžete bez obáv inštalovať aj na svoj automobil.

2 položiek celkom
Spojler - Toyota Corolla SEDAN  2000-2006 - TO-ST1-5 - 1
Spojler - Toyota Corolla SEDAN 2000-2006
Odosielame do 2-5 prac. dní (naskladnené)
Kód: TO-ST1-5
 
168,90 € / ks
Detail
Spojler - Toyota Corolla SEDAN  2000-2006 - TO-SN3 - 1
Spojler - Toyota Corolla SEDAN 2000-2006
Odosielame do 2-5 prac. dní (naskladnené)
Kód: TO-SN3
 
168,90 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.