Spojlery Subaru LEGACY

Spojler ako extra dizajnový doplnok so špeciálnou funkciou pre maximálny zážitok z jazdy. Slúži na dodatočné zvýšenie prítlaku auta k vozovke s cieľom vylepšiť stabilitu a ovládanie automobilu aj vo vyšších rýchlostiach.

Užívajte si šoférovanie, ako sa len dá – so spojlermi z našej ponuky pre rôzne typy áut to nebude nijaký problém. Stačí si vybrať vhodný model spojlera a my ho spoľahlivo dovezieme až k vám domov.

Spojlery pre Subaru LEGACY

Najčastejšie sa stretávame so zadnými spojlermi, tzv. zadnými krídlami auta. Montujú sa v zadnej časti vozidla – aj na Subaru LEGACY a ide o žiadaný doplnok milovníkov extravagantného dizajnu áut. Poznáme ale aj predné spojlery, ktoré znižujú tlak vzduchu pod automobilom. Predné spojlery sú menej nápadné a zvyčajne tvoria súčasť predného nárazníka.

Vysokokvalitné spojlery na všetky modely Subaru LEGACY

Ponúkame vám špičkové spojlery STYLLA pre všetky modely auta Subaru LEGACY. Dlhodobo sa vyznačujú známkou kvality a zaručujú, že z vašej jazdy vyťažíte maximum.

ATEST 8SD 3618 potvrdzuje schválenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách. Je to istota, že spojlery môžete bez obáv inštalovať aj na svoj automobil.

2 položiek celkom
Spojler - Subaru Legacy SEDAN 1998-2003 - SB-ST3-1 - 1
Spojler - Subaru Legacy SEDAN 1998-2003
Odosielame do 2-5 prac. dní
Kód: SB-ST3-1
 
169 € / ks
Detail
Spojler - Subaru Legacy SEDAN 1998-2003 - SB-SN4 - 1
Spojler - Subaru Legacy SEDAN 1998-2003
Odosielame do 2-5 prac. dní
Kód: SB-SN4
 
169 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.