Spojlery Renault 19

Spojler ako extra dizajnový doplnok so špeciálnou funkciou pre maximálny zážitok z jazdy. Slúži na dodatočné zvýšenie prítlaku auta k vozovke s cieľom vylepšiť stabilitu a ovládanie automobilu aj vo vyšších rýchlostiach.

Užívajte si šoférovanie, ako sa len dá – so spojlermi z našej ponuky pre rôzne typy áut to nebude nijaký problém. Stačí si vybrať vhodný model spojlera a my ho spoľahlivo dovezieme až k vám domov.

Spojlery pre Renault 19

Najčastejšie sa stretávame so zadnými spojlermi, tzv. zadnými krídlami auta. Montujú sa v zadnej časti vozidla – aj na Renault 19 a ide o žiadaný doplnok milovníkov extravagantného dizajnu áut. Poznáme ale aj predné spojlery, ktoré znižujú tlak vzduchu pod automobilom. Predné spojlery sú menej nápadné a zvyčajne tvoria súčasť predného nárazníka.

Vysokokvalitné spojlery na všetky modely Renault 19

Ponúkame vám špičkové spojlery STYLLA pre všetky modely auta Renault 19. Dlhodobo sa vyznačujú známkou kvality a zaručujú, že z vašej jazdy vyťažíte maximum.

ATEST 8SD 3618 potvrdzuje schválenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách. Je to istota, že spojlery môžete bez obáv inštalovať aj na svoj automobil.

2 položiek celkom
Spojler - Renault 19 KRIDLO - RE-R2L - 1
Spojler - Renault 19 KRIDLO
Odosielame do 1-4 prac. dní
Kód: RE-R2L
 
149 € / ks
Detail
Spojler - Renault 19 KRIDLO - RE-R1L - 1
Spojler - Renault 19 KRIDLO
Odosielame do 1-4 prac. dní
Kód: RE-R1L
 
149 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.