Spojlery Hyundai LANTRA

Spojler ako extra dizajnový doplnok so špeciálnou funkciou pre maximálny zážitok z jazdy. Slúži na dodatočné zvýšenie prítlaku auta k vozovke s cieľom vylepšiť stabilitu a ovládanie automobilu aj vo vyšších rýchlostiach.

Užívajte si šoférovanie, ako sa len dá – so spojlermi z našej ponuky pre rôzne typy áut to nebude nijaký problém. Stačí si vybrať vhodný model spojlera a my ho spoľahlivo dovezieme až k vám domov.

Spojlery pre Hyundai LANTRA

Najčastejšie sa stretávame so zadnými spojlermi, tzv. zadnými krídlami auta. Montujú sa v zadnej časti vozidla – aj na Hyundai LANTRA a ide o žiadaný doplnok milovníkov extravagantného dizajnu áut. Poznáme ale aj predné spojlery, ktoré znižujú tlak vzduchu pod automobilom. Predné spojlery sú menej nápadné a zvyčajne tvoria súčasť predného nárazníka.

Vysokokvalitné spojlery na všetky modely Hyundai LANTRA

Ponúkame vám špičkové spojlery STYLLA pre všetky modely auta Hyundai LANTRA. Dlhodobo sa vyznačujú známkou kvality a zaručujú, že z vašej jazdy vyťažíte maximum.

ATEST 8SD 3618 potvrdzuje schválenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách. Je to istota, že spojlery môžete bez obáv inštalovať aj na svoj automobil.

1 položiek celkom
Spojler - Hyundai LANTRA KRIDLO 1998-2000 - HY-HL1L - 1
Spojler - Hyundai LANTRA KRIDLO 1998-2000
Odosielame do 2-5 prac. dní
Kód: HY-HL1L
 
169 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.