"Už 17 rokov sme SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ eshop s autodoplnkami. Radi pomôžeme vylepšiť aj Vaše auto. Rýchle doručenie, výborné ceny, správny výber produktu, odborný zákaznícky servis. Spokojný zákazník je pre nás najlepšia odmena. Ďakujeme ♡ za dôveru a nákup v našom špecializovanom obchode."

Kryty kapoty Mitsubishi ASX

Extra autodoplnky a spoľahlivá ochrana každého automobilu v jednom – to poľahky dosiahnete pomocou praktických krytov prednej kapoty. Predný deflektor chráni predok auta pred poškodením laku drobnými kamienkami. Vytvára prúdenie vzduchu, ktoré účinne odháňa hmyz a odstraňuje nečistoty z kapoty.

#ShowMore#

U nás nájdete množstvo krytov na kapotu, dôležité je si vybrať ten správny model krytu podľa typu vozidla.

Ochranný kryt auta Mitsubishi ASX

Predný deflektor je zhotovený z bezpečnostnej plastovej hmoty, ktorá je vysoko kvalitná a extra odolná. Je zárukou účinnej ochrany laku prednej kapoty vášho auta Mitsubishi ASX.

Vyberte si kvalitný plastový kryt prednej kapoty z našej ponuky presne na váš model auta Mitsubishi ASX a zefektívnite prúdenie vzduchu počas vašej jazdy. Garantujeme expresné a bezpečné dodanie za výborné ceny.

Predné kryty kapoty pre rôzne modely Mitsubishi ASX

Kryt prednej kapoty je najmä počas zimnej sezóny doslova povinnou výbavou. Dôležité je však zdôrazniť, že jeho účinok oceníte pri jazdení počas celého roka.

Vďaka aerodynamickému tvaru predných krytov, ktoré u nás nájdete pre všetky modely Mitsubishi ASX, je prúdenie vzduchu usmerňované, čím sa bráni priamemu kontaktu kapoty vozidla s hmyzom a nečistotami z vonkajšieho prostredia.

Jazda autom pohodlná ako ešte nikdy, s krytmi prednej kapoty na vašej

2 položiek celkom
Plastový kryt kapoty - Mitsubushi ASX 2010–2015 - HDMI501 - 1
Plastový kryt kapoty - Mitsubushi ASX 2010–2015
Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: HDMI501
 
64,90 € / ks
Detail
Plastový kryt kapoty - Mitsubushi ASX 2019-2021 - HDMI511 - 1
Plastový kryt kapoty - Mitsubushi ASX 2019-2021
Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: HDMI511
 
64,90 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.