17 rokov skúseností - SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ obchod. Špecializujeme sa na kvalitné autodoplnky na mieru s rýchlym dodaním. Ďakujeme ♡ za dôveru.

Kryty kapoty Mazda CX-5

Extra autodoplnky a spoľahlivá ochrana každého automobilu v jednom – to poľahky dosiahnete pomocou praktických krytov prednej kapoty. Predný deflektor chráni predok auta pred poškodením laku drobnými kamienkami. Vytvára prúdenie vzduchu, ktoré účinne odháňa hmyz a odstraňuje nečistoty z kapoty.

#ShowMore#

U nás nájdete množstvo krytov na kapotu, dôležité je si vybrať ten správny model krytu podľa typu vozidla.

Ochranný kryt auta Mazda CX-5

Predný deflektor je zhotovený z bezpečnostnej plastovej hmoty, ktorá je vysoko kvalitná a extra odolná. Je zárukou účinnej ochrany laku prednej kapoty vášho auta Mazda CX-5.

Vyberte si kvalitný plastový kryt prednej kapoty z našej ponuky presne na váš model auta Mazda CX-5 a zefektívnite prúdenie vzduchu počas vašej jazdy. Garantujeme expresné a bezpečné dodanie za výborné ceny.

Predné kryty kapoty pre rôzne modely Mazda CX-5

Kryt prednej kapoty je najmä počas zimnej sezóny doslova povinnou výbavou. Dôležité je však zdôrazniť, že jeho účinok oceníte pri jazdení počas celého roka.

Vďaka aerodynamickému tvaru predných krytov, ktoré u nás nájdete pre všetky modely Mazda CX-5, je prúdenie vzduchu usmerňované, čím sa bráni priamemu kontaktu kapoty vozidla s hmyzom a nečistotami z vonkajšieho prostredia.

Jazda autom pohodlná ako ešte nikdy, s krytmi prednej kapoty na vašej

2 položiek celkom
Plastový kryt kapoty - Mazda CX-5 2012-2017 - HDMA504 - 1
Plastový kryt kapoty - Mazda CX-5 2012-2017
Naskladnené. Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: HDMA504
 
66,90 € / ks
Detail
Plastový kryt kapoty - Mazda CX-5 2017- - HDMA505 - 1
Plastový kryt kapoty - Mazda CX-5 2017-
Naskladnené. Expresné dodanie. Odošleme za 1 až 4 prac. dni
Kód: HDMA505
 
66,90 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.