Hľadáte kvalitné autodoplnky? Nakupujte od spoľahlivého Slovenského obchodu. Už 17 rokov Vám vylepšujeme automobily. Ďakujeme.

Kryty kapoty Kia SPORTAGE

Extra autodoplnky a spoľahlivá ochrana každého automobilu v jednom – to poľahky dosiahnete pomocou praktických krytov prednej kapoty. Predný deflektor chráni predok auta pred poškodením laku drobnými kamienkami. Vytvára prúdenie vzduchu, ktoré účinne odháňa hmyz a odstraňuje nečistoty z kapoty.

#ShowMore#

U nás nájdete množstvo krytov na kapotu, dôležité je si vybrať ten správny model krytu podľa typu vozidla.

Ochranný kryt auta Kia SPORTAGE

Predný deflektor je zhotovený z bezpečnostnej plastovej hmoty, ktorá je vysoko kvalitná a extra odolná. Je zárukou účinnej ochrany laku prednej kapoty vášho auta Kia SPORTAGE.

Vyberte si kvalitný plastový kryt prednej kapoty z našej ponuky presne na váš model auta Kia SPORTAGE a zefektívnite prúdenie vzduchu počas vašej jazdy. Garantujeme expresné a bezpečné dodanie za výborné ceny.

Predné kryty kapoty pre rôzne modely Kia SPORTAGE

Kryt prednej kapoty je najmä počas zimnej sezóny doslova povinnou výbavou. Dôležité je však zdôrazniť, že jeho účinok oceníte pri jazdení počas celého roka.

Vďaka aerodynamickému tvaru predných krytov, ktoré u nás nájdete pre všetky modely Kia SPORTAGE, je prúdenie vzduchu usmerňované, čím sa bráni priamemu kontaktu kapoty vozidla s hmyzom a nečistotami z vonkajšieho prostredia.

Jazda autom pohodlná ako ešte nikdy, s krytmi prednej kapoty na vašej

2 položiek celkom
Plastový kryt kapoty - Kia SPORTAGE 2006-2010 - HDKI508 - 1
Plastový kryt kapoty - Kia SPORTAGE 2006-2010
Odosielame do 2-5 prac. dní (naskladnené)
Kód: HDKI508
 
68,90 € / ks
Detail
Plastový kryt kapoty - Kia SPORTAGE 2010–2015 - HDKI509 - 1
Plastový kryt kapoty - Kia SPORTAGE 2010–2015
Odosielame do 2-5 prac. dní (naskladnené)
Kód: HDKI509
 
68,90 € / ks
Detail

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.