Už 17 rokov skúseností na trhu - SPOĽAHLIVÝ SLOVENSKÝ eshop. Špecialista na kvalitné autodoplnky na mieru. Šetrite - nakúpte za NÍZKE ceny. Bez čakania - NAJRÝCHLEJŠIE dodanie na Slovensku. Bezpečne - dbáme na kvalitné balenie. Odborne poradíme s výberom.

QUIXX Paint Repair Pen - ceruzka na opravu laku 12ml

Kód: Q10138
Nakupujte u odborníkov. 100 % garancia spokojnosti. Dodá spoľahlivý obchod za najlepšiu cenu. Potrebujete pomoc? Autodoplnky nás bavia. Radi poradíme s výberom správneho autodoplnku.. Preverená kvalita. Produkt je len od oficiálnych distribútorov a výrobcov.
15,90 € / ks
Na sklade. Odošleme ihneď.

Korekčná ceruzka na lak. "Pravý bezfarebný lak v ceruzke" na extrémne hlboké škrabance a stopy po nárazoch kamienkov.Vhodný na všetky farby a laky ( aj metalické).

Detailné informácie

Overená kvalita
Garancia spokojnosti / Rýchle a jednoduché vybavenie reklámacie
Výrobky len od overených výrobcov. Najširší sortiment vaničiek do kufra a gumových rohoží do auta. Cez 13 000 položiek v ponuke. Viac ako 3600 hodnotení na Heureka.sk s minimálne 96% spokojnosťou zákazníkov.
Bez čakania - NAJRÝCHLEJŠIE dodanie na Slovensku.
Bez čakania - NAJRÝCHLEJŠIE dodanie na Slovensku.
Objednávku vybavíme v krátkom čase.

Podrobný popis

QUIXX Paint Repair Pen - ceruzka na opravu laku

Originálny opravný lak určený na opravu hlbokých škrabancov a poškodnia laku od kamienkov. 

Na veľmi hlboké škrabance zasahujúcich do základnej farby, ktoré už nemožno odstrániť špeciálnym odstraňovačom škrabancov Quixx Scratch Remover je potrebné použiť Quixx Repair Pen. 

Vyvinuli sme Quixx Paint Repair Pen – pero, ktoré obsahuje priehľadný lak, ktorý vyplní hlboké škrabance, naviaže sa na farbu a zabráni korózii a oxidácii.

QUIXX Paint Repair Pen - ceruzka na opravu laku 12ml

Kľúčové vlastnosti

  • Opravuje hlboké škrabance a poškodenia laku od kamienkov (odlúpnuté čiastočky farby)
  • Vhodný na všetky farby (aj metalické)
  • Lak vyplní hlboké škrabance a harmonicky sa naviaže na pôvodnú farbu
  • Šetrí náklady na drahé opravy a pridá na hodnote auta
  • Chráni proti korózii a oxidácii
  • Špeciálne pierko na konci pera umožňuje presnú aplikáciu
  • Veľmi krátky čas schnutia

Postup pri práci:

Dôkladne očistite, odmastíte a vysušte miesto, ktoré budete ošetrovať. Dôkladne pretraste obsah pera po dobu 30 sekúnd. Odstráňte uzáver, otočte tubu tak, aby filcové pierko smerovalo nahor, a niekoľkokrát stlačte filcové pierko, aby sa odventilovalo. Pritlačte filcové pierko asi 20 krát na papier až pokiaľ lak z tuby neprenikne do pierka. Priložte pierko na škrabanec a opatrne ťahajte pozdĺž škrabanca. Okamžite odstráňte prebytočný lak s použitím čistej papierovej utierky. Ak potrebujete naniesť hrubú vrstvu, nechajte prvú vrstvu 30 minút vyschnúť a postup zopakujte. Po aplikácii pevne nasaďte uzáver, aby nedošlo k vyschnutiu obsahu. Nechajte lak 48 hodín vyschnúť.

Dodatočné parametre

Kategória: Výbava do auta - autodoplnky
Výrobca: QUIXX

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.