Zimná dovolenka v Alpách autom: gumové rohože Rigum a Rezaw Plast, vaničky Novline, deflektory a zimné clony HEKO
🚐 Zimná dovolenka v Alpách autom: gumové rohože Rigum a Rezaw Plast, vaničky Novline, deflektory a zimné clony HEKO | Autovybava.sk
Zimná dovolenka v Alpách autom: gumové rohože Rigum a Rezaw Plast, vaničky Novline, deflektory a zimné clony HEKO
Naložené auto, diaľnica smer hory, zasnežené parkoviská a každý deň nové vrstvy snehu na topánkach. Ak dáte do hry Rigum, Rezaw Plast, Petex, Novline, HEKO, SCOUTT, AluFrost a Avisa, vrátite sa z Álp s úsmevom – a nie s unaveným interiérom.
Rýchle odkazy: Vaničky do kufra Autorohože gumové Deflektory HEKO Autokoberce textilné SCOUTT kryty kapoty Zimné clony HEKO Nerezové prahové lišty Nerezové lišty nárazníka
Gumové rohože: Rigum, Rezaw Plast a Petex …
Na diaľnici suchý asfalt, pod lanovkou snehová kaša a štrk. Všetko, čo máte na topánkach, skončí pri nohách. Presné gumové rohože Rigum, Rezaw Plast a Petex preberú túto záťaž za originálne koberce.
Rigum staví na pevnej zmesi a presnom strihu – rohože sa nešmýkajú k pedálom ani pri dlhých cestách. Rezaw Plast s vysokým 3D okrajom zadrží poriadnu dávku snehu, takže topiaca sa vrstva nepretečie do koberca. Petex je komfortnejší pod nohami, ale stále má tvarovanie a okraje, ktoré držia špinu pod kontrolou.
Po návrate z Álp rohože jednoducho vystriekate tlakovou vodou a kabína je pripravená na nový pracovný týždeň.
Vaničky do kufra: Rigum, Rezaw Plast a Novline …
Kufor nesie celé „alpské sťahovanie“ – lyže (ak nie sú na nosiči), lyžiarky v taškách, kufre, jedlo, termosky, detské sania. Bez ochrannej vaničky sa čalúnenie rýchlo zmení na mapu zážitkov.
Rigum ponúka pevné gumové vaničky, ktoré sa neboja ostrých hrán výstroja. Rezaw Plast pridáva vysoký 3D okraj a protišmykovú štruktúru, takže kufor nehrá „šachy“ s batožinou v serpentínach. Novline dokonale kopíruje tvar kufra a drží si formu aj v mrazoch, bez odstávajúcich okrajov.
Po dovolenke vaničku vytiahnete, vylejete vodu zo snehu, opláchnete – a kufor zostáva pripravený na bežné mestské jazdenie.
Deflektory a zimné clony HEKO: …
Dlhá cesta, rozdiel teplôt, dýchanie celej posádky, mokré bundy – ideálne podmienky na zahmlené sklá. Deflektory HEKO vám dovolia jemne pootvoriť okná aj pri snežení, aby mohol vlhký vzduch von bez prievanu a kvapiek v kabíne.
Zimné clony HEKO na maske pomáhajú motoru udržať teplo aj pri jazde v mrazoch. Kabína sa rýchlejšie vyhreje, sklá sa menej rosia a vy nemusíte celý čas točiť kúrenie naplno.
Na dlhých trasách do Álp je práve rovnováha medzi teplom a čerstvým vzduchom to, čo udrží posádku sviežu a bdelú.
SCOUTT kryty prednej kapoty: …
Cesta cez diaľnicu a alpské údolia znamená nielen sneh, ale aj štrk, posyp a ľadové kúsky. Presne na hranu kapoty mieria projektily spod kolies áut pred vami.
SCOUTT kryty prednej kapoty vytvoria tvrdý štít na tejto citlivej línii. Náraz štrku, ľadu a posypu padá na kryt, nie na lak – ten ostáva v bezpečí aj po viacerých zimných sezónach.
Kryt je tvarovaný na konkrétny model auta, montuje sa bez vŕtania a dizajnovo pridá autu trochu „outdoorového“ charakteru, ktorý sa k Alpám hodí.
Nerezové prahové lišty AluFrost a Avisa: …
Na parkovisku pod lanovkou všetci vystupujú s lyžiarkami, batohmi a termoskami. Prahy dverí sú pritom trvalá opora pre ťažké lyžiarske topánky.
Nerezové prahové lišty AluFrost a Avisa premenia túto zónu na odolnú kovovú hranu. Nerez zvládne soľ aj tvrdé podrážky, pritom sa ľahko čistí. AluFrost pôsobí športovejšie a výraznejšie, Avisa skôr elegantne a decentne.
Montáž bez vŕtania zvládnete ešte doma v garáži – jedna krátka príprava, ktorá prahom ušetrí roky zimného opotrebovania.
Nerezové lišty nárazníka AluFrost a Avisa: …
Lyže v obale, ťažké kufre, boxy s jedlom – všetko prechádza cez zadnú nakladaciu hranu. Jeden nešikovný pohyb a lak má nový škrabanec.
Nerezové lišty nárazníka AluFrost a Avisa túto hranu chránia pevnou vrstvou nerezu. Znesie šúchanie kufrov, obalov aj lyžiarskej výstroje a stále pôsobí reprezentatívne – stačí ju pretrieť handričkou.
Presný strih a montáž bez vŕtania znamenajú, že lišta vyzerá ako originálny prvok výbavy, nie improvizovaná ochrana.
Autokoberce textilné: …
Po návrate z Álp sa auto vracia do mestského režimu. Tam oceníte tichší a mäkší interiér – a teda textilné autokoberce.
Autokoberce textilné na mieru z Autovybava.sk sadnú presne k tvaru podlahy vášho auta. Využívajú originálne úchyty a dizajnovo doladia kabínu po „pracovnej“ zimnej sezóne s gumou Rigum, Rezaw Plast a Petex.
Striedaním gumových kobercov na zimu a textilných na suché obdobie predlžujete životnosť oboch setov a interiér prispôsobujete tomu, čo práve žijete – Alpy alebo bežný deň.
Checklist: pred cestou autom do Álp
- Vymeňte sériové koberce za gumové rohože Rigum, Rezaw Plast alebo Petex a skontrolujte uchytenie na piny.
- Do kufra vložte vaničku Novline, Rigum alebo Rezaw Plast a v nej si rozdeľte priestor pre lyžiarsku výstroj a kufre.
- Namontujte deflektory a zimnú clonu HEKO, aby ste vedeli vetrať vlhkosť a mať kabínu rýchlejšie vyhriatu pri dlhých aj krátkych presunoch.
- Chráňte karosériu: pridajte SCOUTT kryt kapoty a nerezové lišty AluFrost alebo Avisa na prahy a nárazník ešte pred odchodom.
Recenzie
Cesta do Álp aj každý deň na svah – gumové rohože Rigum a vanička do kufra Novline zvládli sneh a soľ bez problémov. Po návrate domov stačilo všetko opláchnuť. Peter – Škoda Superb Combi
Nerezová lišta nárazníka AluFrost a prahové lišty Avisa sú na lyžovačky neoceniteľné. Kufre, lyže, deti v lyžiarkach – a lak stále drží formu. Barbora – Volkswagen Tiguan
HEKO deflektory a zimná clona plus gumové rohože Petex a vanička Rezaw Plast – kabína rýchlo teplá, žiadne extrémne zahmlievanie a interiér po dovolenke v norme. Ján – Kia Sportage
Prečo Autovybava.sk
- 18 rokov skúseností, presný strih, rýchle doručenie, montáž bez vŕtania, overení výrobcovia.
- Kompletná zimná výbava pre dlhé cesty – gumové rohože, vaničky do kufra, HEKO deflektory a zimné clony, SCOUTT kryty kapoty, nerezové prahy a lišty nárazníka, textilné koberce.
- Overení výrobcovia: Rigum, Rezaw Plast, Petex, Novline, HEKO, SCOUTT, AluFrost, Avisa.
