Všetko o vaničkách do kufra auta.

Gumové vane do kufra auta

Gumové vane do kufra sú vyrobené z kvalitnej hmoty, ktorá zabezpečuje dostatočnú pevnosť a zároveň ochranu povrchu čalúnenia batožinového priestoru. Takto spracovaná vaňa veľmi dlho vydrží, neláme sa a môžete ju ľahko udržiavať čistú.

Inštalácia vaničky je veľmi jednoduchá. Vaničky sa vyrábajú presne na mieru kufra každého automobilu. Vaničku teda len vložíme do batožinového priestoru a tá presne do neho zapadne. Budete ohromený presnou formou vaničky na Váš kufor - má vyvýšený okraj - kľudne môžete v kufri vyliať vodu a vanička ju udrží. V prípade že prenášate sypký materiál na stavbu, prevážate tekutiny, alebo idete na rybačku či poľovačku vaničku v kufri určite oceníte. Jej využitie nájdete aj pri každodennom nákupe.  Údržba a čistenie vaničky je maximálne jednoduché. Stačí ju len ostriekať napr. záhradnou hadicou. V prípade väčšieho znečistenia ju môžeme umyť bežnými čistiacimi prostriedkami

Ako využiť vaničku do kufra?

Večne sa vám niečo váľa v kufri? Vozíte stále v kufri veci, ktoré ho špinia, vylievajú sa a koberec v kufri už sa ani nedá vytepovať? Alebo je okrem vás na cestách (zo strany na stranu) aj váš náklad? Prestaňte sa trápiť s neporiadkom, nečistotami a chaosom v batožinovom priestore. Všetky starosti rýchlo a jednoducho vyrieši plastová vanička do kufra auta. Za pár eur dostanete originálnu protišmykovú vaničku do kufra, ktorá ochráni Váš kufor pred špinou a neporiadkom.

Vaničky sú ľahko umývateľné, zabraňujú znečisteniu interiéru vozidla a sú presne tvarované na konkrétny typ vozidla podľa výstupkov v podlahe. Vaničky sú vyrábané na miere pre každý typ a značku vozidla.

Prevážať náklad odteraz bude hračka. Vaničky majú totiž protišmykovú podľahu, ktorá udrží Váš náklad na mieste.

Často prevážate v batožinovom priestore svojho auta veci, ktoré by ho mohli poškodiť ale zašpiniť? Tomu sa dá veľmi efektívnym spôsobom zabrániť. Pomôžu vám gumové  vane do kufra, ktoré sa postarajú o spoľahlivú ochranu čalúnenia a výplne batožinového priestoru. Navyše, tieto vane sa dajú veľmi ľahko a rýchlo očistiť.

Ak svoje auto využívate na prevážanie stavebného materiálu, zvierat, rôznych tekutín, či iných vecí, ktoré by mohli kufor znečistiť, ideálnym riešením bude pre vás plastová alebo gumová vaňa do kufra. Prečo? Dokáže zachytiť všetky nečistoty, jednoducho sa dá vyčistiť a vďaka zvýšeným okrajom cez ne nepretečie ani väčšie množstvo tekutiny. Vane do kufra od spoločnosti Rezaw Plast sú navyše presne tvarované pre konkrétne modely. Stačí si teda z ponuky vybrať ten správny model a budete mať istotu, že vaňa vyplní celú plochu batožinového priestoru.

V ponuke sú gumové vane do kufra auta s vysokým okrajom a gumové rohože.

Vaničky s vysokým okrajom.

Vaničky s vysokým okrajom sú vyrobené z termoplastickej elastomérnej zmesi (syntetickej gumy), ktorá je podobná prírodnému kaučuku, nemá však nepríjemný zápach. Veľkou konkurenčnou výhodou týchto vaničiek je tvar strihaný presne podľa typu vozidla, ale najmä vyvýšený až 4 cm okraj vaničky, ktorý zabráni akémukoľvek úniku nečistôt.

Vanička je ohybná a dobre sa s ňou manipuluje, kedykoľvek ju môžete z auta vybrať a jednoducho vyčistiť vodou. Je odolná voči vode aj najrôznejším chemikáliám. Je prakticky nezničiteľná.

 Rohože do kufra auta.

Rohože do kufra auta presne na mieru do konkrétneho vozidla, kufor auta tak bude chránený od kraja po kraj. Rohože  sú vyrobené z pevnej a odolnej gumy TPE (thermoplastic elastomer), čo je najhrubšia guma na trhu spomedzi všetkých výrobcov. Materiál rohože  odpudzuje vodu, je odolný voči chemikáliám, roztrhnutiu či prepichnutiu.

Menšou nevýhodou sú nižšie 1,5 cm okraje,  ktoré však veľmi pekne priľnú ku bočným stenám kufra a tým zabraňujú znečisteniu pôvodného čalúnenia.

Gumová rohož  má špeciálny protišmykový povrch, ktorý zabraňuje pohybu batožiny či nákladu v kufri auta.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie