Internetovy obchod AutoVybava.sk
Internetový obchod Autovybava.sk
Autovybava.sk Zoznam dodávateľov
Autovybava.sk Prečítajte si

» 5 rád ako si vylepšiť auto

» Videoprezentácie produktov

» BEZPEČNÝ NÁKUP

» Dodacie podmienky

» Postup pri preberaní zásielky

» Postup na vrátenie tovaru

» Cenník autodoplnkov
 
 
Autovybava.sk Najpredávanejšie autodoplnky
01.Stierač HEYNER Flat (pružný) - 600 mm
02.Stierač HEYNER Flat (pružný) - 530 mm
03.Stierač HEYNER Flat (pružný) - 480 mm
04.Stierač HEYNER Flat (pružný) - 650 mm
05.Stierač HEYNER Flat (pružný) - 450 mm
06.Stierač HEYNER Flat (pružný) - 500 mm
07.Stierač HEYNER Flat (pružný) - 400 mm
08.Stierač HEYNER Flat (pružný) - 560 mm
09.Tekutý stierač Nano Sklo - 50 ml (+ Odmasťovač 50 ml)
10.Stierač HEYNER Flat (pružný) -700 mm
Mapa stránok

Tekutý stierač Nano Sklo - 50 ml (+ Odmasťovač 50 ml)

Cena: 20,00 € s DPH
Nakúpte ešte za 79€ a za dopravu neplatíte! Produkt je na sklade
Tekutý stierač Nano Sklo -  50 ml (+ Odmasťovač 50 ml)
Tekutý stierač je dlhotrvajúca ochrana skla a pevných hladkých materiálov (polykarbonát, akrylové sklá, PVC, kompozit, sklokeramika, glazúrovaná keramika, smalt, mramor, porcelán, žula, atď.). Vytvorí na povrchu hydrofóbnu a olejofóbnu neviditeľnú vrstvu s ochranou proti znečisteniu, usadzovaniu povlakov so samočistiacim účinkom. Hydrofóbnym efektom chráni ošetrený povrch od vody, znečistenia a svojím účinkom výrazne uľahčuje následné čistenie bez používania nebezpečných chemikálií. Zabraňuje vzniku vápenatých a minerálnych usadenín. Dokonca zaceľuje mikroskopické trhlinky v skle a zabraňuje vzniku svetelných odrazov na poškrabaných miestach. Vytvorená vrstva znemožňuje priľnutiu hmyzu na čelných sklách.

Využitie

Ručné autoumývarky, autobazáry, hotely, reštaurácie, bary, sanitárne zariadenia, domácnosti, na okná (automobilové, izolačné), svetlomety, zrkadlá, poličky, sklenené i krištáľové plochy, sklenené stoly a konferenčné stolíky, umývadla, sprchové kúty, obklady, wc, sklokeramické platne, akváriá, ďalej čidlá, fotobunky a snímacie zariadenia, atď.


Návod na použitie

Produkt je pripravený k priamemu použitiu, plochu dokonale odmastite NANO ODMASŤOVAČOM. Aplikujte pri teplote +5 až +25°C, neaplikujte na horúci povrch. Ak je povrch dokonalé odmasťený, nechajte odmasťovač odpariť cca 2min. Následne nastriekajte a handričkou alebo utierkou z mikrovlákna jemne rozotrite po povrchu tenkú súvislú vrstvu nano ochrany na povrch (cca 6 rozprášení rovnomerne na čelnom skle). Takto rozotretú plochu nechajte vytvrdnúť cca10minut. Vytvorené zaschnuté smuhy dôkladne rozotrieme handrou určenou na sklo. Tip: smuhy je nutné rozotrieť do zmyznutia a dôkladne ( to vám uľahčí hladká handra na sklo). Môžete aplikovať dve vrstvy, druhu vrstvu až po úplnom zaschnutí prvej vrstvy.

Nano Odmasťovač

Je to špeciálny odmasťovač pevných hladkých materiálov (sklo, polykarbonát, akryl, PVC, kompozit, sklokeramika, glazúrovaná keramika, smalt ,mramor, porcelán, žula, kovy, plasty) špeciálne vyvinutý pre odmasťovanie a čistenie hladkých povrchov pred aplikáciou nanotechnologických povlakov, ktorý upravuje povrch pre ich dokonalé priľnutie. Nezanecháva zvyšky, má vysokú odmasťovaciu silu s optimálnym odparovaním (2-3min.) a výrazným zlepšením priľnavosti k povrchu, vytvára unikátne povrchové napätie a upraví PH povrchu. Odstraňuje a odmasťuje minerálne, rastlinné a živočíšne mazivá, oleje, konzervačné oleje a vosky pred ďalšou povrchovou úpravou nanopovlakov. Odmastený povrch produktom NANO ODMASŤOVAČ výrazne predĺži životnosť NANO ochrany a povlakov a zabezpečí lepší hydrofóbny a olejofóbny efekt. Zaručí dokonalé ukotvenie ochrany s vyššou odolnosťou proti oteru.

Návod na použitie

Produkt je pripravený k priamemu použitiu. Pred použitím pretrepte a nastriekajte na povrch. Neaplikujte na horúci povrch. Handrou alebo utierkou z mikrovlákna zotrite z povrchu rozpustené nečistoty. Znova nastriekajte a zotrite. Pri veľkom znečistení postup opakujte.

Obsah: Set odmasťovač + Nano Sklo 50ml
Zdielať na: Tekutý stierač Nano Sklo -  50 ml (+ Odmasťovač 50 ml) - facebook.com Tekutý stierač Nano Sklo -  50 ml (+ Odmasťovač 50 ml) - twitter.com Tekutý stierač Nano Sklo -  50 ml (+ Odmasťovač 50 ml) - google.com Tekutý stierač Nano Sklo -  50 ml (+ Odmasťovač 50 ml) - digg.com Tekutý stierač Nano Sklo -  50 ml (+ Odmasťovač 50 ml) - yahoo.com Tekutý stierač Nano Sklo -  50 ml (+ Odmasťovač 50 ml) - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 14.10.2015
Odporúčané produkty
0,00 €
Objednavka bez registracie
 
Nový zákazník
 
Prihlásenie
 
Zistiť stav objednávky
 
DOPRAVA KURIÉR
SPS (UPS)
Platba vopred
2,00€

Dobierka 3,00€


Pri nákupe nad 79€ ZDARMA!
»» AKTUALITY ««
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Možnosti platieb
VISA VISA Electron
MasterCard Diners Club
TatraPay
Slovenska posta - dobierka
Naše výhody
Odberné miesto Piešťany
Odberné miesto Piešťany
Objednávam InfoMail
Autovybava.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Autovybava.sk »
Zimná clona FIAT Scudo 2007-2015
Zimná clona FIAT Scudo 2007-2015 04025
35,00 €
 
Autovybava.sk Referencie a názory Internetový obchod Autovybava.sk »
» Napíšte hodnotenie!
Časté otázky autovýbava
bosch-naradie.sk