Internetovy obchod AutoVybava.sk
Internetový obchod Autovybava.sk
Autovybava.sk Zoznam dodávateľov
Autovybava.sk Prečítajte si

» 5 rád ako si vylepšiť auto

» Videoprezentácie produktov

» BEZPEČNÝ NÁKUP

» Dodacie podmienky

» Postup pri preberaní zásielky

» Postup na vrátenie tovaru

» Cenník autodoplnkov
 
 
Autovybava.sk Najpredávanejšie autodoplnky
01.Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa Višňa
02.Voňavý panáčik Little Joe - Nové auto
03.Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa Vanilka
04.Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa Kokos
05.Voňavý panáčik Little Joe - Vanilka
06.Voňavý panáčik Little Joe - Jantár
07.Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa žuvačky Pedro
08.Voňavý panáčik Little Joe - Zelený čaj
09.Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa Nové auto
10.Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa oceánu
Mapa stránok

Nanoshell Univesal SET

Cena: 25,00 € s DPH
Nakúpte ešte za 79€ a za dopravu neplatíte! Produkt je na sklade
Nanoshell Univesal SET
Nanoshell Universal

Nanoshell Universal je prípravok vhodný pre údržbu a renováciu starých farieb a lakov a ochranu nových farieb a lakov. Je to čistiaci prostriedok a ochrana v jednom. V jedinom kroku čistí, odstraňuje stopy oxidácie, obnovuje lesk a jasnosť lakovaných povrchov a následne chráni. Je vyrobený na báze polymérov a nano častíc, ktoré na povrchu vytvoria ultratenkú, neviditeľnú, hydrofóbnu vrstvu s ochranou proti rôznemu znečisteniu, napr. proti prilepeniu hmyzu, odtlačkom rúk, usadzovaniu povlakov z vozovky a proti oxidácii. Tak isto všetky tieto znečistenia odstraňuje. NANOSHELL UNIVERSAL poskytuje vysoko efektívnu a veľmi ekonomickú ochranu. Produkt je ideálny na bezvodné čistenie a leštenie laku, ( pre tých, ktorý majú prax s bezvodným čistením a leštením).
Využitie

Ručné autoumývarky, čistiace a upratovacie firmy, domácnosti, odstránenie biologických exkrementov (prischnutý hmyz, výkaly, riasy, huby, plesne ), na karosérie áut, autobusov, vlakov, lodí, stavebných a poľnohospodárskych strojov ďalej i na plochách ako sú konštrukcie, stavebné a priemyselné diely, strojné zariadenia atď.

Návod na použitie

Pred použitím odporúčame karosériu, či iný povrch umyť čistou vodou alebo vodou so saponátom, v závislosti od stupňa znečistenia. Produkt používajte na suchých povrchoch, ktoré nie sú horúce alebo vystavené priamemu slnku. Pred použitím VŽDY premiešať!!! Nastriekajte na povrch a utierkou z mikrovlákna rozotrite rovnomerne na povrchu a nechajte zaschnúť.

Nanoshell ŠAMPÓN je koncentrát , špecificky vyvinutý ako NANO čistič, ochrana a obnova vzhľadu laku automobilov pred aplikáciou najvyššieho stupňa finálnej nano ochrany laku - Nanoshell Premium Final. V jedinom kroku obnovuje a renovuje lesk, vytvára ochranu proti zašpineniu a následne film polymerizuje do antistatického brilantného finálneho povrchu. Povrch je nádherne vyleštený bez mechanickej námahy a pripravený na aplikáciu finálnej nano ochrany laku Nanoshell Premium Final. NANO ŠAMPÓN poskytuje vysoko efektívne čistenie a odstránenie biologických nečistôt, minerálnych a syntetických tukov a olejov, odstraňuje prilepené nečistoty (hmyz, atď.) a dokonca aj silikónovú vazelínu, vosky zo všetkých vodou umývateľných povrchov (farba, kovy, nerez oceľ, hliník a jeho zliatiny, plachty, teflón, plasty a špeciálne povrchy napr. karbón).

Zároveň zabezpečuje ochranu povrchu karosérií pri veľkom zaťažení (prach, znečistenie alkalickými a kyslými roztokmi). Vytvára ochranu proti UV žiareniu a poveternostnými vplyvmi. Šampón je vhodný aj na údržbu už ošetreného auta finálnou nano ochranou pričom postačuje nižšia koncentrácia.

Aplikácia

Jednoduchá a ľahká aplikácia ručne alebo vysokotlakovým umývaním. Auto vždy pred aplikáciou opláchnite vodou. Šampón zrieďte s vodou v pomere podľa hrúbky vrstvy(vosku) a nečistôt. Odporúčané riedenie cca 50ml šampónu na 10l čistej vody, pri zvýšenom znečistení môžete koncentráciu zvýšiť. Vytvorením teplého roztoku 60°C+ sa účinnosť zvýši. Vodu so šampónom zamiešajte a nechajte postáť 2-3 minúty. Použitím mäkkej špongie auto umývajte krúživými pohybmi. Nezabudnite, že čím dôkladnejšie povrch očistite, tým lepšia bude následná priľnavosť finálnej nano ochrany - Nanoshell Premium Final. Šampón nechajte na povrchu pôsobiť 5 min. pôsobiť a potom dôkladne opláchnite čistou vodou. V prípade potreby postup zopakujte. Povrch následne nechajte zaschnúť, zvyšky vody dôkladne vysušte handrou alebo jelenicou. Dôkladne vysušenie auta je nutné pred aplikáciou finálnej nano ochrany laku- Nanoshell Premium Final. Neaplikujte na priamom slnku!
Nevystavujte bode mrazu!!

Set obsahuje:
-Nanoshell Universal 100ml
- Nanoshell Šampón 150ml
- Microfire 300GSM bezšvová - na rozleštenie
Zdielať na: Nanoshell Univesal SET - facebook.com Nanoshell Univesal SET - twitter.com Nanoshell Univesal SET - google.com Nanoshell Univesal SET - digg.com Nanoshell Univesal SET - yahoo.com Nanoshell Univesal SET - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 04.09.2017
Odporúčané produkty
0,00 €
Objednavka bez registracie
 
Nový zákazník
 
Prihlásenie
 
Zistiť stav objednávky
 
DOPRAVA KURIÉR
SPS (UPS)
Platba vopred
2,00€

Dobierka 3,00€


Pri nákupe nad 79€ ZDARMA!
»» AKTUALITY ««
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Možnosti platieb
VISA VISA Electron
MasterCard Diners Club
TatraPay
Slovenska posta - dobierka
Naše výhody
Odberné miesto Piešťany
Odberné miesto Piešťany
Objednávam InfoMail
Autovybava.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Autovybava.sk »
Gumová vanička do kufra Toyota Prius 2015-:
Gumová vanička do kufra Toyota Prius 2015-: 231763
29,90 €
 
Autovybava.sk Referencie a názory Internetový obchod Autovybava.sk »
» Napíšte hodnotenie!
Časté otázky autovýbava
bosch-naradie.sk