Internetovy obchod AutoVybava.sk
Internetový obchod Autovybava.sk
Autovybava.sk Zoznam dodávateľov
Autovybava.sk Prečítajte si

» 5 rád ako si vylepšiť auto

» Videoprezentácie produktov

» BEZPEČNÝ NÁKUP

» Dodacie podmienky

» Postup pri preberaní zásielky

» Postup na vrátenie tovaru

» Cenník autodoplnkov
 
 
Autovybava.sk Najpredávanejšie autodoplnky
01.Voňavý panáčik Little Joe - Nové auto
02.Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa Višňa
03.Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa Vanilka
04.Voňavý panáčik Little Joe - Vanilka
05.Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa Kokos
06.Osviežovač California Scents v plechovke - vôňa Nové auto
07.Voňavý panáčik Little Joe - Jantár
08.Voňavý panáčik Little Joe - Zelený čaj
09.Voňavý panáčik Little Joe - Eukalyptus
10.Dettol antibakteriálny gél na ruky 50ml
Mapa stránok

Nanoshell Premium Final SET- dlhodobá nano ochrana laku a diskov

Cena: 32,00 € s DPH
Nakúpte ešte za 79€ a za dopravu neplatíte! Produkt je na sklade
Nanoshell Premium Final SET- dlhodobá nano ochrana laku a diskov
Nanoshell Premium Final SET predstavuje finálny stupeň nano ochrany nových lakov do dvoch rokov. Je vyrobený na báze fluórových polymérov, ktoré na povrchu vytvoria ultratenkú, neviditeľnú vrstvu s vysokou energiou a s ochranou proti: vode, znečisteniu, odtlačkom rúk, usadzovaniu vápenatých povlakov, oxidácií a taktiež proti jemnému poškrabaniu. Chráni lak pred vplyvom solí, asfaltu, vtáčími výkalmi a UV žiareniu. Na laku vytvorí zrkadlový lesk a hovábny povrch s neviditeľnou ochranou z nanočastíc dlhodobo po dobu 12 mesiacov. Nanoshell Premium Final je ideálny na karosérie áut, lodí a motocyklov...

Návod na použitie: Pri používaní odporúčame použiť ochranné rukavice. Pred použitím premiešať! Aplikujeme na dokonalé čisté a suché povrchy umyté pribaleným Nanoshell šampónom. Nepoužívať na horúce plochy! Odporúčaná teplota aplikácie je +5°C - 25°C. Prípravok aplikujte ručne pribalenými 100% cotton tampónmi. Rozotrite na povrchu krúživými pohybmi, rovnomerne a dôkladne, veľmi jemnú vrstvu a nechajte pôsobiť 15-20 min. kým vrstva nezaschne. Potom čistou suchu utierku z microvlákna povrch rozleštíte do vysokého lesku. Nanesením druhej vrstvy finálnej nano ochrany, po zaschnutí prvej zvýšite silu ochranného štítu. Nano častice vytvárajú na laku štít ( molekulárnu väzbu ), preto je dôležité po aplikácií auto prvých 12 hodín ochrániť pred vodou, silným slnkom a mrazom !

Set obsahuje:
-Nanoshell Premium Final - dlhodobá nano ochrana laku a diskov 50ml (2 osobne autá)
- Nanoshell Šampón 150ml ( 5 os áut)
- Nano odmasťovač - farby laky 100ml
- 5x 100% cotton aplikator
- Microfire 300GSM bezšvová - na rozleštenie
- 1x rukavice

Nanoshell ŠAMPÓN je koncentrát , špecificky vyvinutý ako NANO čistič, ochrana a obnova vzhľadu laku automobilov pred aplikáciou najvyššieho stupňa finálnej nano ochrany laku - Nanoshell Premium Final. V jedinom kroku obnovuje a renovuje lesk, vytvára ochranu proti zašpineniu a následne film polymerizuje do antistatického brilantného finálneho povrchu. Povrch je nádherne vyleštený bez mechanickej námahy a pripravený na aplikáciu finálnej nano ochrany laku Nanoshell Premium Final. NANO ŠAMPÓN poskytuje vysoko efektívne čistenie a odstránenie biologických nečistôt, minerálnych a syntetických tukov a olejov, odstraňuje prilepené nečistoty (hmyz, atď.) a dokonca aj silikónovú vazelínu, vosky zo všetkých vodou umývateľných povrchov (farba, kovy, nerez oceľ, hliník a jeho zliatiny, plachty, teflón, plasty a špeciálne povrchy napr. karbón).

Zároveň zabezpečuje ochranu povrchu karosérií pri veľkom zaťažení (prach, znečistenie alkalickými a kyslými roztokmi). Vytvára ochranu proti UV žiareniu a poveternostnými vplyvmi. Šampón je vhodný aj na údržbu už ošetreného auta finálnou nano ochranou pričom postačuje nižšia koncentrácia.

Aplikácia

Jednoduchá a ľahká aplikácia ručne alebo vysokotlakovým umývaním. Auto vždy pred aplikáciou opláchnite vodou. Šampón zrieďte s vodou v pomere podľa hrúbky vrstvy(vosku) a nečistôt. Odporúčané riedenie cca 50ml šampónu na 10l čistej vody, pri zvýšenom znečistení môžete koncentráciu zvýšiť. Vytvorením teplého roztoku 60°C+ sa účinnosť zvýši. Vodu so šampónom zamiešajte a nechajte postáť 2-3 minúty. Použitím mäkkej špongie auto umývajte krúživými pohybmi. Nezabudnite, že čím dôkladnejšie povrch očistite, tým lepšia bude následná priľnavosť finálnej nano ochrany - Nanoshell Premium Final. Šampón nechajte na povrchu pôsobiť 5 min. pôsobiť a potom dôkladne opláchnite čistou vodou. V prípade potreby postup zopakujte. Povrch následne nechajte zaschnúť, zvyšky vody dôkladne vysušte handrou alebo jelenicou. Dôkladne vysušenie auta je nutné pred aplikáciou finálnej nano ochrany laku- Nanoshell Premium Final. Neaplikujte na priamom slnku!
Nevystavujte bode mrazu!!


Nanoshell Premium Final.

Je vyrobený na báze fluorových polymérov, ktoré na povrchu vytvoria ultratenkú, neviditeľnú, hydrofóbnu vrstvu s vysokou energiou a s ochranou proti vode, znečisteniu, odtlačkom rúk, usadzovaniu minerálnych a vápenatých povlakov, oxidácií a taktiež proti poškrabaniu a jemným nárazom. Vytvorí vysoký zrkadlový lesk a hodvábny povrch. Vhodný je tiež na ochranu farieb a lakov na kompozitných, plastových a iných špeciálnych povrchov. Je veľmi odolný proti chemickým čistiacim prostriedkom a uľahčuje následné čistenie bez nutnosti používania nebezpečných chemikálií.

Nanoshell Premium Final. je ideálny na karosérie áut, motocyklov, autobusov, vlakov, lodí a všetkých lalovaných, kovových povrchov, ktoré chceme ochrániť pred UV žiarením, znečistením, koróziou, jemným poškriabaním a chceme zabezbečiť čo najdlhšiu životnosť a samočistiaci efekt.

Dlhodobá ochrana
Vynikajúca ochrana proti UV žiareniu
Hodvábny povrch a zrkadlový lesk
Prevencia proti špine a znečisteniu, výrazne predlžuje čistotu povrchu, ľahké následné čistenie
Odolnosť proti mikroškrabancom
Odolnosť pri umývaní v umývačkách a pri čistení vysokým tlakom.
Zdielať na: Nanoshell Premium Final SET- dlhodobá nano ochrana laku a diskov - facebook.com Nanoshell Premium Final SET- dlhodobá nano ochrana laku a diskov - twitter.com Nanoshell Premium Final SET- dlhodobá nano ochrana laku a diskov - google.com Nanoshell Premium Final SET- dlhodobá nano ochrana laku a diskov - digg.com Nanoshell Premium Final SET- dlhodobá nano ochrana laku a diskov - yahoo.com Nanoshell Premium Final SET- dlhodobá nano ochrana laku a diskov - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 25.08.2017
Odporúčané produkty
0,00 €
Objednavka bez registracie
 
Nový zákazník
 
Prihlásenie
 
Zistiť stav objednávky
 
DOPRAVA KURIÉR
SPS (UPS)
Platba vopred
2,00€

Dobierka 3,00€


Pri nákupe nad 79€ ZDARMA!
»» AKTUALITY ««
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Možnosti platieb
VISA VISA Electron
MasterCard Diners Club
TatraPay
Slovenska posta - dobierka
Naše výhody
Odberné miesto Piešťany
Odberné miesto Piešťany
Objednávam InfoMail
Autovybava.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Autovybava.sk »
Podložka pod ŠPZ - Držiak EČV chróm
Podložka pod ŠPZ - Držiak EČV chróm 94388
6,00 €
 
Autovybava.sk Referencie a názory Internetový obchod Autovybava.sk »
» Napíšte hodnotenie!
Časté otázky autovýbava
bosch-naradie.sk