Internetovy obchod AutoVybava.sk
Internetový obchod Autovybava.sk
Autovybava.sk Zoznam dodávateľov
Autovybava.sk Prečítajte si

» Postup pri preberaní zásielky

» Postup na vrátenie tovaru

» Cenník autodoplnkov
 
 
Autovybava.sk Najpredávanejšie autodoplnky
01.Reflexná vesta ORANGE
02.Autolekárnička plastová
03.Hasiaci prístroj práškový 1Kg (P1 Če)
04.Hasiaci prístroj práškový 2Kg (P2 Če)
05.Hasiaci sprej 500ml
06.K2 ČISTIČ VSTREKOV DIESEL 50ML ET3122
07.Nanopodložka
08.QUIXX Paint Repair Pen - ceruzka na opravu laku 12ml
09.Detská reflexná vesta ŽLTA (Dievča)
10.QUIXX odstraňovač škrabancov z laku 2x25g
Mapa stránok

K2 KLIMA DOKTOR - čistič klimatizácie - 500ml - W100

Cena: 6,00 € s DPH
Nakúpte ešte za 79€ a za dopravu neplatíte! Produkt je na sklade
K2 KLIMA DOKTOR - čistič klimatizácie - 500ml
KLIMA DOKTOR - čistič klimatizácie

Produkt vysokej kvality, ktorý odstráni nepríjemné zápachy a vytvorí sviežu arómu v automobile. Môže sa použiť do všetkých druhov klimatizácie.

POUŽITIE: Vypnite klimatizáciu a ventilátor. Nastavte režim vnútornej cirkulácie a teplotu na minimum. Vymeňte peľový filter. Pred použitím pretrepte, rúrku vyrovnajte, aby aplikácia prebehla čo najlepšie a najjednoduchšie. Vložte koniec hadičky čo najhlbšie do vzduchového nasávacieho otvoru pod prístrojovou doskou. Dávkujte malé množstvo produktu, pomaly vyťahujte hadičku, aby vychádzajúca pena vyplnila vnútrajšok. Penu vychádzajúcu mimo mriežku vytrite pomocou tkaniny. Po použití počkajte 15 min., následne zapnite ventilátor na minimum. Postupne zvyšujte výkon na maximum, pritom dávajte pozor, aby pena nevytekala z vetracích mriežok. Po 10 min. nastavte parametre klimatizácie a vetranie podľa potreby.
ČISTENIE KLIMATIZÁCIE – spravte si sami...

Pri jazde v horúcich dňoch nám klimatizácia poskytuje chladný vzduch v aute. Zvyšuje jazdný komfort a znižuje únavu vodiča, čo vplýva na bezpečnosť cestnej premávky. Rovnako ako všetky zariadenia v aute tak aj klimatizácia vyžaduje pravidelnú údržbu. Mnoho vodičov si spomenie na začínajúce problémy s "klímou".

Kde vzniká nepríjemný zápach?

S nefunkčným systémom alebo poškodeným kompresorom si neporadíme vlastnými silami. Vieme si ale poradiť sami. Nezabudnime, že nepríjemný zápach z klimatizácie nie je len estetický problém. Vo ventilačnom systéme klimatizácie sa množia rôzne mikroorganizmy a huby. Čistenie by sme preto mali robiť ihneď po objavení zatuchnutého zápachu alebo ho vykonávať pravidelne napr. pred začatím každej letnej sezóny.

Ako začať? Je to veľmi jednoduché...

S úlohou sa dokážu vysporiadať aj ľudia ktori nie sú až takí zruční majstri. Najzložitejšie z celého čistenia klimatizácie je nahradiť peľový filter zvyčajne umiestnený v spodnej časti prístrojovej dosky alebo veka príručnej schránky. Podrobné návody prezentujúce krok za krokom výmenu peľového filtra pre jednotlivé modely áut nájdeme na internetových stránkach. Po demontáži peľového filtra treba tento priestor náležite vyčistiť od prachu a iných drobných nečistôt. Samozrejmosťou je, že starý filter zahodíme a nahradíme ho filtrom novým. Ten ale zatiaľ nevkladáme do priestoru filtra! Po vykonaní týchto krokov, sme pripravení začať riadny čistiaci postup, v ktorom nám pomôže aktívna pena prípravku K2 Klima Doktor. Pred aplikovaním prípravku musíme vypnúť motorček ventilácie a klimatizáciu, aktivovať vnútorný obeh vzduchu a nastaviť teplotu na minimálnu hodnotu.

Prípravok K2 Klima Doktor musíme poriadne pretrepať aby sme dosiahli čo najväčšiu penu pri aplikovaní. Priloženú hadičku nasadíme na ventil prípravku a postupne vsúvame do všetkých otvorov vetrania. Stlačíme ventil na prípravku a striekame penu do vzduchového otvoru a hadičku postupne vyťahujeme až sa nám pena objaví v otvore vzduchového prieduchu. Takýmto spôsobom aplikujeme prípravok do všetkých vzduchových prieduchov. Nezabúdame ani na občasné ďaľšie pretrepanie prípravku Nezabudnime nastriekať prípravok do voľného priestoru vzduchového filtra, ktorý sme predtým vyčistili od nečistôt. Veľkou pomocou môže byť pre nás aj video návod, ktorý podrobne ilustruje celý postup a ktorý nájdete na našej webovej stránke pri samotnom prípravku K2 Klima Doktor. Jedno balenie prípravku je určené na čistenie klimatizácie iba jedného automobilu.

Vytekajúcu penu ihneď utierame tkaninou. V priebehu 15 minút sa pena postupne odparuje z miest kde sme ju naniesli. Do otvoru peľového filtra vložíme nový filter a kryt skrinky starostlivo uzatvoríme podľa návodu.
Po tomto kroku sa presvedčíme, či máme v aute nastavený vnútorný obeh prúdenia vzduchu a zapneme vzduchový motorček na minimum. Po krátkej chvíli zapneme klimatizáciu a silu vzduchu postupne zvyšujeme. V priebehu 10 minút sa odparia zvyšky peny a vozidlo je pripravené k jazde. Zo zapnutej klimatizácie už nevychádza nepríjemný zápach a do kabíny nebude vháňaný nezdravý vzduch.
Zdielať na: K2 KLIMA DOKTOR - čistič klimatizácie - 500ml - facebook.com K2 KLIMA DOKTOR - čistič klimatizácie - 500ml - twitter.com K2 KLIMA DOKTOR - čistič klimatizácie - 500ml - google.com K2 KLIMA DOKTOR - čistič klimatizácie - 500ml - digg.com K2 KLIMA DOKTOR - čistič klimatizácie - 500ml - yahoo.com K2 KLIMA DOKTOR - čistič klimatizácie - 500ml - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 25.05.2017
Odporúčané produkty
0,00 €
Objednavka bez registracie
 
Nový zákazník
 
Prihlásenie
 
Zistiť stav objednávky
 
DOPRAVA KURIÉR
SPS (UPS)
Platba vopred
2,90€

Dobierka 4,00€


Pri nákupe nad 79€ ZDARMA!
»» AKTUALITY ««
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Možnosti platieb
VISA VISA Electron
MasterCard Diners Club
TatraPay
Slovenska posta - dobierka
Naše výhody
Odberné miesto Piešťany
Odberné miesto Piešťany
Objednávam InfoMail
Autovybava.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Autovybava.sk »
Gumová vanička do kufra Dacia Duster 2018- (4x2)
Gumová vanička do kufra Dacia Duster 2018- (4x2) 231360
32,00 €
 
Autovybava.sk Referencie a názory Internetový obchod Autovybava.sk »
» Napíšte hodnotenie!
Časté otázky autovýbava
bosch-naradie.sk